Otomasyondaki en büyük gelişmelerden biri, uçuş süresi teknolojisinin fotoelektrik sensörlere dahil edilmesiydi. Pepperl + Fuchs, bu teknolojiyi kullandı ve geliştirdi. Pulse Ranging Technology ( PRT ) olarak bilinen gelişmiş uçuş süresi ölçümü yarattı. PRT, çok kısa ama çok güçlü ışık atımları gönderirken ve bir atımın gönderildiği zaman ile alındığı zaman arasındaki süreyi hesaplayarak, ışığın hızını sabit olarak kullanarak hedefin mesafesinin sürekli ölçümünü sağlar.

Puls Ranging Teknolojisine sahip sensörler daha geniş ölçüm aralıklarına, daha yüksek algılama aralıklarına ve inanılmaz hassasiyete sahiptir ve yansıma özelliklerinde ne dış ışık ne de değişiklikler sensör fonksiyonunu etkilemez. Sensörler ayrıca çok yönlülük de sunar. Bir uygulamanın hızlı tempolu olması, düzensiz yüzeylerin güvenilir bir şekilde algılanmasını gerektirmesi veya doğru konumlandırılmasını sağlaması, PRT‘li sensörler ihtiyaç duyduğunuz hassasiyeti sağlamak için aynı ölçüm işlemini kullanır.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.