Multi-Contact'ın özellikle zorlu demiryolu uygulamalarına yönelik olarak tasarlanan Modüler Güç Konnektörü (MPC), DIN 40050-9'a göre en yüksek IP69K koruma sınıfını karşılamaktadır.

Multi-Contact’ın fotovoltaik konektörleri MC4 ve MC4PLUS, yakın zamanda IP68 koruma sınıfı için onaylanmıştır. Yüksek verimli TÜV ve UL sertifikalı konektörlerle, tüm PV kurulumu tek bir sistemle tutarlı bir şekilde kablolanabilir. IP68 Koruma Sınıfına Sahip Yeni Temas MC4 Sistemi.

Önceden monte edilmiş MC4PLUS (1500 VDC TÜV / 1000 VDC UL) kısmen bulunur modül üreticileri ve büyük kablo kesitli kurulumlar için uygundur. Orijinal MC4 (1000 VDC TÜV / 600 VDC UL) geçtiğimiz 10 yıl boyunca dünya çapındaki kurulumlarda başarılı oldu; yerinde montaj için olduğu gibi önceden monte edilmiş olarak da mevcuttur.

MC Multilam Teknolojisi sayesinde, MC4 sistemi, az güç kaybı ve yüksek verimlilikle güvenilir güç aktarımı sağlar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.