MotiFlex e180 ABB servo sürücü, makine yenilikleri için çok yönlü hareket kontrolü performansı, yeteneği ve güvenilirliği sunar.

Ethernet ve motor geri bildirim teknolojileriyle esnek bağlantı, zorlu hareket uygulamaları için oldukça entegre ve optimize edilmiştir. MINT WorkBench PC aracıyla, sürücüyü makinenizin tam kontrol gereksinimlerine göre hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz.

MotiFlex e180 ABB servo sürücü, güvenebileceğiniz yetenek ve performans sunar. Ethernet teknolojisini, gelişmiş çoklu görev programlama ve güvenliği standart olarak birleştirir. MotiFlex e180, 200 ila 480 V AC üç fazlı, RMScurrent akım aralığı 3 ila 50 A servo görev ile çalışabilir. Ethernet ve motor geri besleme arayüzleri zorlu hareket uygulamaları için tamamen entegre ve optimize edilmiştir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Metal Şekillendirme ve Dönüştürme Makineleri

Metal endüstrisi, hareket kontrolü için yüksek gereksinimleri belirler. Presleme, bükme, lazerle kesme, delme veya parlatma gibi uygulamalarda hareket kontrol sisteminin sıkı tolerans seviyelerinde iyi performans göstermesi ve atalet yüklerinin değiştirilmesi gerekir. MotiFlex e180 ABB servo sürücü, farklı metal şekillendirme ve dönüştürme makinelerinde çeşitli rollere adapte olur.

 • % 300 aşırı yük modlarına sahip döner ve lineer servo motorlar için dinamik kontrol
 • Mekanik hataları gidermek için çeşitli geri bildirim cihazlarına standart ve çift geri bildirim olarak yüksek entegre bağlantı
 • Ethernet üzerinden gerçek zamanlı iletişim, optimum makine performansı sağlar

Tekstil Makineleri:

Tekstil endüstrisi, toza, neme ve yüksek sıcaklıklara maruz kalan zorlu ortamlarda yüksek güvenilirlik, verim ve performans gerektirir. Genellikle tekstil makineleri yüksek üretim hızları ve büyük hacimlerle 7/24 çalışır. Bir makinenin istenmeyen bir şekilde kesilmesi hızlı bir şekilde üretimdeki büyük kayıplara dönüşür. MotiFlex e180 ABB servo sürücü, sarma, makaralama, eğirme, boyama, germe, dokuma, örme, terbiye ve baskı gibi tekstil makinelerinde güvenilir performans, doğru hız ve gerginlik kontrolü sağlar.

 • Sürücü bağımsız tek eksen kontrolü için, çok eksenli kontrol için merkezi sistemlerde veya diğer sürücüleri kontrol eden ana sürücü olarak kullanılabilir
 • Sağlam çözücüler ve hassas enkoderler de dahil olmak üzere, standart olarak yüksek entegre ve esnek geri besleme cihazı bağlantısı

Plastik Makineleri:

 • Plastik makineleri hareket kontrolünden çok yönlülük gerektirir. Ekstrüzyondaki yüksek başlangıç ​​torkundan, sarımda yüksek hız ve gerginlik kontrolüne ve enjeksiyon ve üfleme kalıplamada yüksek hassasiyet ve doz kontrolüne kadar.
 • Çok yönlülük ve esneklik, MotiFlex e180 ABB servo sürücünün temel özellikleridir
 • 90 A’ya kadar sürekli akımlara ve% 300’e kadar aşırı yüklere sahip geniş bir çalışma aralığı
 • Gerçek zamanlı Ethernet bağlantısı, son ürünlerde yüksek hassasiyet ve kalite sağlar
 • Çeşitli geri bildirim cihazlarına son derece entegre bağlantı, sağlam çözümleyiciler dahil standart olarak gelir

Ambalaj:

Paketleme uygulamaları, sarmalayıcılar ve dikey form doldurma contaları, minimum kesinti süresi ile yüksek verim ve tekrarlanabilir ürün kalitesi talep eder. MotiFlex e180 ABB servo sürücü, hassas hassasiyet ve esneklik gereksinimlerini karşılayan sıkı entegre Ethernet kontrol ve geri bildirim cihazlarıyla dinamik hareket için yüksek performanslı servo kontrol özelliğine sahiptir.

 • Standart olarak emniyetli tork kapatma (STO), olay operatörlerinin açık makine korumalarını derhal yeniden başlatmasıyla maliyetli güç devrelerini ortadan kaldırır
 • Yüksek hızlı kayıt girişleri, yüksek hızlı etiketleme için tam ürün ve etiket kaydı sağlar

ABB, makine yenilikleri için hareket kontrolü çözümleri tasarlar . Servo motorlardan ve sürücülerden, programlanabilir mantık denetleyicileri (PLC), hareket denetleyicileri ve güvenlik teknolojisine sahip komple sistemlere kadar, ABB’ler farklı makinelerle sorunsuz bir şekilde ölçeklendirmek ve entegre etmek, güvenilir performans, yüksek işlem kalitesi ve verimlilik sağlamak üzere tasarlanmıştır. ABB mühendisleri, bu dinamik hareket kontrolü dünyasında başarılı olmak için neyin gerekli olduğunu bilmek için çok çeşitli sektörlerdeki makine üreticileriyle birlikte çalışır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriABB