Bir vericiden hem DCS girişine hem de dijital ekran göstergesine 4-20mA akım beslemeniz gereken uygulamalarınız var mı? Eğer evet ise, o zaman büyük olasılıkla bir sinyal çoğaltıcısına ihtiyacınız olacaktır (mevcut ayırıcı). Modül akımı 1 giriş 4-20mA‘dan 2 çıkış akımına böler.

Seriyi yüklersek, akımın aynı değerde aktığı doğru olsa da, toplam yük direncini 1 döngüde gözlemlemelisiniz. Bu, vericiden DCS’ye ve dijital göstergeye uzun kablolar çekmemizi içerir. Bir vericinin bağlanabileceği maksimum direnç değeri var. Bu yüzden hala bir sinyal çoğaltıcı modülüne ihtiyacımız var.

Phoenix Contact Mini Analog Pro Sinyal Çoğaltıcı, çoğu uygulama için yeterli olan kanal başına maksimum 500 Ohm‘luk çıkış yükü direncine sahiptir. Dahası, Tekrarlayıcı Güç Kaynağı işlevine sahiptir, bu modülün 2 telli veya 4 telli bir verici için kullanılabileceği anlamına gelir. SMART Cihazı kullanıyorsanız, HART şeffaftır.

Diğer ilginç bir özellik ise, modülün NFC‘ye hazır olması, kullanıcıların modül davranışını belirlemesi için büyük faydalar olduğu anlamına geliyor. Geçmişte, veri sayfalarına güvenmemiz ve daha sonra dip anahtarı ile manuel ayar yapmamız gerekir. Bu artık gerekli değil, sadece Telefonunuzu kaldırın ve modüle yaklaştırın, daha sonra tüm ayarlar Uygulamalar üzerinden yapılabilir.

Ürün talebi için bize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.