Omron’un 40 yıldan uzun bir süredir fabrika otomasyonu, gözetim ve nakliye sistemleri ve daha yakın zamanda cep telefonları için yüz tanıma, görüntü işleme ve hatta otonom sürüşle sürücü izleme için görme-algılama teknolojileri geliştirdiğini biliyor muydunuz?

Ek olarak, hedefli kazanımlar ve geliştirme sayesinde yakın zamanda makine vizyonu alanında önemli ilerlemeler kaydetti. Güçlü kamera ve algoritmalar ile OMRON SENTECH , OMRON Microscan kimlik çözümleri sunan yüksek işlem güvenilirliği ve tabi ki görüntü işleme özellikle robot rehberliği için geliştirilmiş pratikte herhangi bir müşteri soruşturma için doğru çözümü sunabiliyor.

İster güçlü, bireysel bileşenlere, ister kendi üretim veya paketleme hattınıza entegrasyon için tasarlanmış uygulamaya özel bir sisteme ya da tamamen otomatik bir ortamın bir parçası olarak makine vizyon çözümlerine ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak teknolojilere ve ürünlere sahiptir.

Omron’un makine vizyonundaki geçmişine biraz daha derinlemesine dalmak ve bazı ilginç gerçekleri keşfetmek isteyebilirsiniz.

Bunu biliyor muydun?

  • Automatix’in ilk makine vizyonunun adı 1980’de başlatılan Autovision 1 idi.
  • Entegre makine vizyonuna sahip ilk vizyon güdümlü robotik, 1983 yılında Automatix tarafından tanıtıldı. Automatix daha sonra RVSI ve daha sonra Microscan ve tabii ki şimdi Omron’un bir parçası olmadan önce Acuity Imaging oluşturmak için Itran ile birleşti.
  • Microscan Intellifind ve Adept Acuity model eşleştirme algoritmaları aynı köklere sahiptir.
    Algoritma Kanada’da Hexavision adı altında başladı. Hexavision, RVSI ile çapraz lisanslama anlaşması yaptı (yukarıya bakın) ve 2000 RVSI civarında, desen eşleştirme algoritması için lisans ve Hexavision kod okuma algoritması için lisans aldı. Adept, örnek eşleme algoritması için Hexavision’ı aldı ve geliştirmeye devam ederken, Siemens, RVSI’yi satın aldı ve Adept’ten tam haklar aldıktan sonra algoritmasıyla kendi yoluna gitti. Siemens makine vizyonu daha sonra Microscan tarafından edinildi. Omron altında, köklerin her iki dalı da tekrar bir araya geldi ve ilk işbirliği, Anyfeeder’den parçaları almak için Cobra robotunda IntelHAFind ile birlikte MicroHAWK MV-40’ın uygulanması ile gerçekleşti.
  • Tarihi ayrıca, ID Matrix tarafından icat edilen endüstri standardı 2D sembolojisinin, Veri Matrisi’nin icatını da içermektedir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriMarka Koruması
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.