Şişe muayenesi birçok kişiye ufak bir operasyon gibi görünebilir, ancak bu tür endüstrilerde çalışanlar kalitenin her bir ünitede kalmasını sağlamanın önemini bilir.

İçecekler tüketiciye yönelmeden önce, yırtılmış etiketler, yanlış doldurma seviyeleri, vb. Gibi herhangi bir kusurdan arınmış olduklarından emin olmak için birkaç önemli sınavı geçmeleri gerekir.

leuze bottle.png

Herhangi bir zamanda denetlenen şişe miktarından dolayı, bu görev genellikle otomatik makinelere devredilir. Fabrikalara “şişe kontrol sistemleri” denir, ancak zorlu endüstriyel koşullar % 100 verimi garanti etmeyi oldukça zorlaştırır.

Leuze LSIS 412i akıllı kamera sıklıkla performansın düşmesine yol sorunları bir dizi çözmek için tasarlanmış, ve günün sonunda, bir memnun müşteri de olmuştur.

LSIS_412i_L.jpg

Yenilikçi ve son teknolojiye sahip kamera teknolojisiyle donatılmış LSIS 412i Akıllı Kamera, anında tanımlamaya izin verir ve tüm kalite güvence sürecini kolaylaştırır.

LSIS 412i Smart Camera’nın sunduğu özelliklerden bazıları:

  • Görüntü işleme
  • Görüntü ve program hafızası
  • Aydınlatma
  • Görüntüleme ve işleme için kapsamlı Yazılım programı
  • Zorlu ortamlara karşı direnç

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

LSIS 412i Akıllı Kamera endüstriler içinde kullanılmak için inşa edilmiştir. Bu nedenle, nem, zorlu sıcaklıklar veya diğer herhangi bir endüstriyel element karşısında en fantastik özelliklerini göstermekte başarısız olmasının önemi yoktur. Bu nedenle endüstriyel sınıf malzemelerden üretilmiştir ve çevreye duyarlı içecek endüstrisi için uygun kılan sağlam bir tasarıma sahiptir.

Motorlu odaklama ayarı esnek kullanım ve aydınlatma için en çarpıcı özelliklerden biridir. Örneğin, LSIS 412i değişken kamera mesafelerine ve farklı boyutlandırma gereksinimlerine sahip yerlerde kullanılabilir. Odak ayarı ayrıca yazılıma göre yapılır ve herhangi bir manuel müdahale gerektirmez ve bu da optimum performans sağlar.

Aydınlatmayı en üst seviyeye çıkarmak için Leuze Electronic , LED’lerden özel optiğe geçti. Test nesnesinden 50 – 250 mm boyutlarında dikdörtgen, yoğun ve düzgün bir şekilde aydınlatılmış bir alan oluşturulur, net bir görüntü vererek tüm odaların hatalarını elimine eder. Arkadan aydınlatmaya dayalı aydınlatma için, su gibi berrak sıvılarda bile dolum seviyesinin tespitine izin veren harici bir kaynak monte edilebilir. Tüm tespitler etkileyici donanım özellikleri tarafından desteklenir ancak sonunda Leuze Electronic Software’den akıllı BLOB analizi ile mümkün olmuştur .

İkili Büyük Nesne analizinin BLOB’u, tüm Akıllı Kameralarda güvenilir ve çok yönlü işlevsellik iddia eden belirleyici bir faktördür. Aynı zamanda LSIS 412i için bir köşe taşıdır. Etiketlerin, kapakların veya koyu dolum seviyesi çizgilerinin tespiti gibi görevler tipik olarak BLOB analizi ile gerçekleştirilir ve uzunluk, açı, alan vb. Gibi göz önünde bulundurulması gereken bir dizi parametre gerektirir. LSIS 412i içindeki güçlü analiz aracı , çeşitli tespit özellikleri, böylece her şekil ve ebattaki şişeler için “tek bedene uyar” bir çözüm üretilebilir. LSIS 412i, yıkama sıvıları içeren işlemler sırasında bile kusursuz çalışır.

Son faktör dağıtımdır. LSIS 412i, basit ve hızlı bir web tabanlı arayüz ile yapılandırılabilir. Özel bir yazılım gerektirmez ve istediğiniz zaman bir ethernet bağlantısı üzerinden erişilebilir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriLeuze Electronic