Tutarlılık, endüstriyel alanda uzun zamandır aranan bir özellik olmuştur, çünkü tek bir ürün birden fazla yere kurulur. 

Ancak bir endüstri belirli bir elektronik firmasından birkaç ürün tedarik etmeye karar verdiğinde işler daha da karmaşıklaşıyor. Tüm mühendislerin bir bölümü, her ürünün düzenli olarak bakımını kendi belirtilen şekilde yapmak için ayrılmak zorunda kalacak ve böylece gereksiz yere para, zaman ve insan gücü kullanımına neden olacaktır.

Üstün algılayıcıları ile tanınan Leuze Electronic , 50 yılı aşkın deneyime sahip olan pazarda önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır . Ürün yelpazesi basit anahtarlama sensörlerinden veri iletim sistemlerine ve görüntü işleme çözümlerine kadar çeşitlilik gösterir. Cihazlar, optik, ultrasonik, RFID, vb. Gibi çeşitli prensipler üzerinde çalışır. Bir ürününün her birinin, birbiriyle uzaktan bile bağlantılı değil, tamamen doğru olmayan özelliklere ve özelliklere sahip olacağını düşünebilir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Tüm ürünler, tutarlı bir şekilde etkili performans sağlayan “daha ​​akıllı ürün kullanılabilirliği” ilkesini izler.

Tutarlı özellikler:

 • Kolay Kullanım

Montaj veya hizalama gerektiren ürünlere bu etiket verilir. Leuze, çok yönlü akıllı sabitleme konsepti ve aynı zamanda hizalamayı basit ve anında yapan aydınlık ışık spotu gibi teknolojiler geliştirmiştir. Bu özellikler Leuze Electronic donanımının çoğunda bulunabilir ve standart bir işletim prosedürüne sahiptir.

 • Güç rezervi

En güçlü sensörler bile, eğer bir kir lekesi işlevselliğini engelleyebilir ve çalışmasını engelleyebilirse, kullanılamaz. Leuze Electronic , cihazın en zorlu endüstriyel ortamlarda bile maksimum işlevi sürdürmesini sağlamak için bir dizi güçlü teknik kullanır. Bu, masaya daha fazla esneklik ve etkinlik getirir.

 • Kullanılabilirlik Kontrolü

Kirlenmiş sensörler tüm sistemi durdurabilir. Uyarı mesajları vermek gibi önleyici adımlar atan cihazlar, operatörlerin iyileştirici adımlar atmalarına izin veren bu gibi durumlar için idealdir. Sensörler, herhangi bir otomasyon endüstrisinde büyük önem taşımaktadır ve faaliyetlerindeki herhangi bir süreksizlik, şirket çalışma saatlerinde verimlilik ve karlara mal olabilir.Leuze Electronic , sistem mühendislerine arıza teşhisi yapmaları ve hataları gidermeleri için yeterli zaman sağlayan akıllı uyarı veren sistemlere sahiptir.

 • modularization

Her sektörün kendine özgü bir gereksinimi vardır. Bazen başkaları ile örtüşürler, bazen tamamen benzersizdirler ve bir türdürler. Üreticiler elbette benzersiz durumlar için önceden ürün üretemezler. Ancak, bu sorunu aşmanın bir yolu, tüm ürünler için modüler bir yaklaşım izlemektir. Leuze Electronic donanımı tam olarak bu prensip üzerine inşa edilmiştir ve bu sayede ürünlerin uygulamaya göre güçlendirilmesine izin verilmektedir.

 • Bağlantı

Minik işleminden bağımsız olarak bir sensör, gerçek zamanlı verileri sunucuya aktarabilmeli ve böylece ilgili adımlar anında gerçekleştirilebilmelidir. Fakat bugün, endüstriyel dünya, her biri bir satıcı tarafından kendi kolaylığı için geliştirilen çeşitli arayüz ve protokollerle doludur. Bununla birlikte,  Leuze Products , fieldbus protokollerinin tümü olmasa da çoğunu destekleyerek daha büyük bir sistem içinde rahatça oturuyor.

Leuze Ürünleri, sağlamlıkları, etkinlikleri ve geniş kullanılabilirliklerinden dolayı aşağıdakilere monte edilmiştir:

 • Zincirleme sistemleri
 • Otomotiv sistemleri
 • Ambalaj endüstrisi
 • Makine aletleri
 • Robotik
 • Laboratuvar analizi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriLeuze Electronic