Nesnelerin tanımlanması, bir bütün olarak bütün endüstriyel işlem içinde daha büyük bir amaca hizmet eden herhangi bir montaj hattının hayati bir parçasıdır.

Barkodlar yıllardır endüstriyel görevlerde kullanılıyor ve kendilerini güvenilir ve sağlam buluyorlar.

‘Sensör insanlar’ olarak adlandırılan Leuze Electronic , herhangi bir uygulamaya uygun, kapsamlı bir barkod sensör serisine sahiptir. Leuze tarafından sunulan iki ana sınıflandırma, her ikisi de bir endüstride benzersiz amaçlara sahip, durağan ve hareketlidir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Sabit Barkod Okuyucular

Bunlar, IP sınıfı muhafazalar içinde üretilen ve 1000 tarama / sn’ye kadar yüksek performans oranları sağlayan oldukça sağlam barkod tarayıcılardır. Bu şemsiye altında sunulan ürünlerden bazıları:

BCL 21/22

BCL 21/22 serisi özellikleri geniş bir yelpazede sunarken, yüksek hızlı, hesap kurulum alanı sınırlamaları içine tutmak kompakt barkod tarayıcılar. Tarayıcılar, hiçbir karakter veya ürünün kaçırılmadığından emin olarak geniş bir alan derinliğine ve geniş açılma açısına sahiptir. Konfigürasyon BCL Konfigürasyon Aracı ile gerçekleştirilir ve otomatik modlar kendi başlarına en iyi ayarları önerdiğinden zaman kazandırır.

BCL 600i

BCL 600i serisi sunabileceği çok şey vardır. Diğer bazı modellere göre% 50 daha büyük bir derinlik alanıyla barkod tarayıcı, yanlış pozitifleri veya pahalı odak ayarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak optimum performans sağlar. Bunları mümkün kılan özellik, geleneksel kırmızı ışık yerine mavi lazer ışığıdır. Bağlantıya gelince, BCL 600i serisi ProfiBus, ProfiNet ve RS232 / 422/485 gibi entegre fieldbus bağlantısını destekler.

MSPi Sistemleri

Atanmamış barkodlar nadir görülen bir manzara değildir. Bunları taramak hem çaba hem de teknik gerektirir ve tipik olarak ikiden fazla barkod okuyucu gerektirir. Leuze Electronic’in yeni MSP sistemleri çok yönlü barkodları okumak için tasarlanmıştır. Bu barkod sistemleri en zorlu ortamlarda çalışabilir ve ethernet, RS232 / 422 ve Profinet arayüzleri üzerinden iletişim kurarken en çok boyanmış kodları tespit edebilir.

Mobil Barkod Okuyucular

Adından da anlaşılacağı gibi, bu barkod okuyucular elde taşınır cihazlardır ve çok yönlü olarak kullanılabilirler. Uygulamaya ve modele bağlı olarak, bu okuyucular 2D ve RFID ile başa çıkabilir ve kablosuz ortamlarla iletişim kurabilir.

Leuze Electronic, hem genel uygulamalar hem de endüstriyel uygulamalar için mobil barkod okuyucuları sunar. Genel uygulamalar için barkod okuyucular, depolama ve lojistik amaçlar için daha uygundur, oysa sonuncusu çeşitli çevresel faktörlere dayanabilir ve daha fazla güvenilirlik ve sağlamlık sunabilir.

IT 1450g 1D

BT g 1450 g 1D tarama tek boyutlu kodların yapabilen bir genel amaçlı barkod tarayıcısı. Tarayıcı, her ikisinden de iletişim sağlayan bir USB ve RS232 arayüzüne sahiptir. Bir RJ41 bağlantısı da mevcuttur. Bu genel bir tarayıcı olduğundan, IP40 olarak derecelendirilmiştir ve sınırlı sıcaklıklarda (0-40 santigrat derece) çalışabilir.

IT 3820i SRE

BT 3820i İBBS kablosuz iletişim ile vurgulanır endüstriyel bir barkod tarayıcısı. Tarayıcı IP54 koruma derecesine sahiptir ve sıfırın altındaki sıcaklıklarda (-10 dereceye kadar) çalışabilir. Sadece 250 gram ağırlığında olan tarayıcı, mükemmel bir kullanım kolaylığı ve cayır cayır yanan hızlı performansa sahip olup, mükemmel bir mobil, endüstriyel barkod okuyucu görevi görür.

Leuze Elektronik onların tanınır kaliteli, tutarlı sensör ürünleri. Her barkod tarayıcı kategorisinde seçim yapabileceğiniz birçok seçenek olan Leuze Electronic, her türlü uygulama için bir tarayıcı sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]