Otomasyona dayanan hiçbir imalat endüstrisi, doğru ve güvenilir duyusal ekipman kullanmadan kar elde edemez.

Leuze Electronic bu teknolojiyi 5 yıldan uzun bir süredir geliştirmekte ve bu nedenle endüstriyel bir ortamda mevcut zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır.

Taşıyıcıdaki Paketleri Algılama

Son derece basit ama hayati bir uygulama olan birincil zorluk yüksek parlaklıktaki yüzeyleri tespit etmek ve çeşitli renkler arasında ayrım yapmaktır. Leuze’in Referans Yansıtıcı Tarayıcı HRTR 46B / L.221-S12 bu sorunları çözer ve tüm paketleme hattına güvence verir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Çok Hatlı Konveyör

Bir kez daha, çok parlak yüzeylerin ve saydam folyoların tespiti zorluyor. Leuze Electronic’in Retro Yansıtıcı Sensörleri PRK 25B kullanılmış sargı malzemesinden bağımsız olarak çalışır ve doğru sonuçlar verir.

Şişelerde Kapak Tespiti

Belirli bir zamanda yalnızca bir şişe ve kapak türü kullanılacağı göz önüne alındığında, eksik kapaklar güvenli bir şekilde algılanması gerektiğinden, işlem son derece yıldırıcıdır. Kapaklar mevcut olsa bile, tamamen vidalanıp açılı olmaları gerekir. Leuze Electronic’in ODSL 9’u analog çıkışı ölçer ve kapakların eksik veya yanlış vidalanmış olması durumunda okumalarda fark sağlar. Bu tamamen müşterinin gereksinimlerini karşılar ve düzeltici önlemlerin başlatılması için yeterli zaman sağlar.

Muayene Makinelerinde Şişelerin Tespiti

Daha önce, Leuze Electronic RK 18 / 4G.2’yi ve inceleme makinelerinde özel test şişelerini tespit etmek için özel bir folyo önermişti. Bununla birlikte, test şişeleri her zaman algılanmalı, güvenlik de% 100 olmalıdır. Bunun çözümü Oralite Serie 5400, 5500 ve 5700 ile RKR 18B.1’dir . Sonuç olarak, test şişelerinin güvenli bir şekilde algılanmasını ve folyonun kolay taşınmasını sağlayan tamamen denenmiş ve test edilmiş bir çözüm uygulanmaktadır.

Ambalaj Kutusunun Yönünün Tespiti

İşaretleyicilerin rengi ve baskı konumu bazen kutudan kutuya değişir. Sapma bazen izin verilen eşikten çıkabilir ve tutarlılık hatalarına neden olabilir.

Leuze Electronic iki çözüm önerdi:

  • KRTM 3B / 2.1121-S8
  • KRTL 3B / 2.3111-S8

Her iki çözüm de kolay kuruluma sahiptir ve yüklü donanımı çok fazla karmaşıklaştırmaz. KRTM’ye gelince, daha istikrarlı bir performans elde edilirken, KRTL daha uzun tespit aralığına sahiptir.

Un Tozu Oluşumunun İzlenmesi

Duman dedektörleri, un tozunun doğru şekilde izlenmesinde iyi değildir. Un tozunun 5 metreden fazla tespiti, özellikle donanımın konveyöre yerleştirilmesi gerektiğinde oldukça zor bir iştir. PRK 96M / P-1838-41 tasarlanmış ve bu uygulama için özel olarak geliştirilmiş ve önemli bir sanayi sorununa ucuz andd kolay uygulanabilir bir çözüm sunar edilmiştir.

Bunlar Leuze’un sunduğu birçok çözümden sadece birkaçı. Şirket zaten en sık karşılaşılan sorunlara yönelik çözümler geliştirdi. Bununla birlikte, Leuze Electronic tarafından kullanılan modüler yaklaşım sayesinde, bu ilk yapı taşları kullanılarak özelleştirilmiş duyusal problemler de çözülebilir .

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriLeuze Electronic