Her sektör için artık günümüz teknolojisine ayak uydurmak büyük bir öneme sahiptir. Yeni nesil çalışmalar ele alınarak yapılan üretimler, arz-talep dengesinin daha etkin şekilde kontrol altında tutulmasına fırsat verir. Böylece elektronik sistemlerin sektöre uygun şekilde entegre edilmesi, uzun vadede firmaların büyümesine olanak verir. Bu konuda her amaca uygun şekilde ele alınan elektronik çözümler üzerinden Leuze Electronic profesyonel bir destek sunuyor. Dünya çapında uluslararası bir hizmet sağlayan firma, farklı sektörler için elektronik sistemler üzerinden tüm yenilikleri en iyi şekilde sunmaktadır.

 Farklı Sektörler İçin Leuze Elektronik Çözümler

Akla gelebilecek birçok farklı sektör adına Leuze Electronic Ar-ge çalışmaları üzerinden akılcı çözüm yöntemleri sunuyor. Teknoloji konusunda dünyayı takip eden ve gündemi en iyi şekilde yakalayan firma, her sektöre uygun şekilde hizmet vermektedir.

– Konveyör ve depolama teknolojisi

– Ambalaj teknolojisi

– Montaj ve işlem teknolojisi

– Otomotiv sektörü

– Elektronik

– Solar sistemler

– Makine baskı Endüstrisi

– Tıp ve analiz teknolojisi

Bu gibi daha birçok farklı sektör açısından elektronik sistemler amaca uygun şekilde entegre edilmektedir. Beklentiyi karşılayacak olan çalışmalar üzerinden hazırlanmış olan ürünler, yeni nesil sistemler ile kaliteli üretimi bir araya getiriyor.

 Özel İhtiyaçlara Uygun Leuze Elektronik Çözümler

Her sektörün kendine özel ihtiyaçları bulunur. Bu ihtiyaçlar özellikle üretimin etkin şekilde sağlanabilmesi için elektronik açıdan ele alınır. Özel uygulama uzmanlığı bulunan Leuze bu konuda bir adım öne çıkıyor. Pratik çözümler ve etkili ürünler geliştirme mantığı üzerinden ele alınan üretim sayesinde, her sektörün ihtiyacını karşılayacak uygun elektronik sistemler ön plana çıkıyor. Bu konuda oldukça geniş bir ürün gamı bulunan firma bünyesinde, dünya çapında tüm sektörler adına gelişmiş teknoloji elektronik sistem üzerinden entegre ediliyor.

Leuze Electronic Başlıca Ürünler

MLD500, MLC300, MLC500, TNT 35, LUMIFLEX, LSP 36, RS4, BPS 37, AMS 348i, AMS 304i, Çoklu Işık Beam Cihazları, Güvenlik Işık Perdeleri, MLC 530 SPG, MSI 100, MSI 200, 412B Serisi

 Farklı Alanlar İçin Leuze Elektronik Çözümler

Elektronik sistemler üzerinden akılcı çözüm yöntemleri sunan leuze, bu konuda gelişmiş sistemleri yeni nesil anlayış üzerinden sağlanmaktadır. Bu konuda birçok elektronik çözüm amaca uygun destekleniyor.

– Devre kartlarının tespiti

– Çift besleme algılama

– Devre kartı hizalama ve test etme

– 2D kod algılama

– Konumlandırma ve hizalama işaretleri

– Matkap kırılma tespiti

Bu şekilde daha sayısı sistem üzerinden elektronik çözümler desteklenmektedir. Her türlü makine ya da birçok farklı nesnenin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için, yeni nesil sistemleri üzerinden elektronik çözümler sunuluyor.

Leuze Electronic 2020 Güncel Fiyat listesi ve kampanyalarına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

Leuze Electronic 2020 Fiyat Listesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriLeuze Electronic