Özellikle oldukça esnek bir yapı sağlayan leksan etiketler, aynı zamanda iç ve dış mekanlara amaca uygun kullanım potansiyeli sunmaktadır. Üstelik arzu edilen yere gofre, yani kabartma sistemi üzerinden faydalanmak suretiyle üretimden geçmektedir. Böylece kabartma sistemi ile beraber tuşlar daha etkin şekilde kullanın potansiyeli teşkil ediyor. Oldukça şık ve etkileyici bir tasarım olmasının yanı sıra, kaliteli malzeme yapısı ile dayanıklı şekilde değerlendirme fırsatı vermektedir.

Özel Tasarım Leksan Etiketler

Tamamen özel bir tasarım altında leksan etiket çeşitleri, amaca uygun olarak geniş bir yelpaze altında değerlendirme potansiyeli teşkil ediyor. En önemlisi 100 derece gibi bir sıcaklığa dayanıklı bir yapı oluşturduğu için, elektronik ve makine otomasyonları kapsamında akılcı bir çözüm yöntemi sunmaktadır. Yani bu alanlarda rahatça değerlendirme potansiyeli sağlıyor. Ayrıca daha birçok farklı alan üzerinden geniş bir yelpazede değerlendirme şansı tanımaktadır.

Farklı Özellikleri ile Leksan Etiketler

Kullanım açısından birçok değişik özelliği ile leksan etiketler iç ve dış mekanlarda uyumlu şekilde kullanılabilmektedir.

– Her alanda estetik bir yapı sunar,
– Kaliteli malzeme yapısı ile oldukça dayanıklıdır,
– 100 santigrat derece gibi bir sıcaklığa dayanıklılık sağlar,
Serigrafi, dijital ve UV Baskı uygulama imkanı verir,
– Hava, nem ve su ile temas ettiği zaman hiçbir şekilde solma ya da kararma gibi bir durum oluşturmaz,

Bu gibi daha birçok farklı özellik ile beraber geniş bir alanda iç ve dış mekanlar eşliğinde rahatlıkla değerlendirilebilir.

Kaliteli Malzeme Yapısı ile Uzun Ömürlü Leksan Etiketler

Farklı kalınlıkları üzerinden ısı ile şekillenme imkanı sağlayan bu özel etiket, aynı zamanda kaliteli malzeme yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Diğer yandan lazer ile kesilebilir bir özellik sunuyor. Uluslararası çapta kaliteli malzeme yapısı ile beraber uzun yıllar güvenli şekilde değerlendirilebilir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Servo Motor Nedir ve Ne Zaman Kullanılır?

Herhangi bir elektromekanik proje için bir elektrik motorunun seçimi esastır. Proje maksimum hassasiyet gerektirdiğinde, bu makalenin yıldızı hakkında düşünmek giderek yaygınlaşmaktadır: Servo Motor. Nasıl çalıştıklarını ve neden robotik ve endüstriyel sektörlerde son derece hassas hareketler gerektiren temel cihazlardan biri olduklarını öğrenelim.

Servo Motor Nedir?

Servolar olarak da adlandırılan bu cihazlar hız, tork ve konumun hassas kontrolü için çalıştırma cihazlarıdır. Frekans dönüştürücülere dayalı çalıştırmalara kıyasla daha iyi performans ve hassasiyete sahiptirler, çünkü bunlar konum kontrolü sunmaz ve düşük hızlarda düşük verimliliğe sahiptir.

Bir servo motor, mekanik hareketi (şaftın dönüşlerini) hareket kontrolörü tarafından yorumlanan dijital darbelere dönüştüren bir kodlayıcı içeren bir cihazdır. Ayrıca bir sürücü içerir ve birlikte konumu, torku ve hızı yöneten bir devre oluştururlar.

Ana özellikleri tork ve hızdır.

Servomotorlar kamera zumlarında, asansör kapılarında veya evde sahip olabileceğimiz aletlerde bulunabilir.

Servomotorun ne olduğundan bahsettik ama tam olarak neyden oluşuyor? Nasıl çalışır? Bunu bir sonraki bölümde göreceğiz.

Servo Motorun Parçaları

Servomotor şunlardan oluşur:

  • Elektrik motoru: Bu, milinden hareket üretmekten sorumludur.
  • Kontrol sistemi: Bu sistem elektrik darbeleri göndererek motorun hareketi üzerinde kontrol sağlar.
  • Sürücü sistemi: Hız ve torku artırabilecek veya azaltabilecek dişliler tarafından oluşturulur.
  • Potansiyometre: Merkezi mile bağlanır ve her zaman motor milinin açısını bildirir.

Peki, Ne Zaman Servo Motor Kullanıyorsunuz?

Servo motorlar, robotların tasarımında ve üretiminde temel kabul edilir. Bunlar hassas ve kontrollü mekanik konumlandırma gerektiren sistemlerdir. Bunları endüstriyel otomasyon veya büyüyen robotik cerrahi alanı gibi alanlarda görebiliriz.

Dijital servo motorların ortaya çıkmasıyla birlikte kontrol ve verimlilik konusunda büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Performanstaki artış, tüm işi yapmak için bir mikrodenetleyici kullanan kontrol elektroniklerinden kaynaklanır. Bu gerçek motora daha fazla kontrol darbesi beslenmesine izin vererek hareket hassasiyetini ve performansını artırır.

Öte yandan, saniyede daha fazla potansiyometre okuması yapılır ve çok daha küçük bir devreyle daha fazla gücün kontrol edilmesini sağlayan daha verimli ve daha küçük sürücüler kullanılır. Bu yeterli değilse, mikrodenetleyici seyahat, merkezi konum, nötr bölge vb. Gibi belirli parametreleri programlama şansı sunar.

Servo motorlar her türlü kontrollü hareketi yaratmamıza izin verir ve şüphesiz yeni teknolojiler geliştirirken önemli bir atılımdır.