Görev

Bir İtalyan petrol şirketi, işçi güvenliğinden ödün vermeden benzin istasyonlarındaki yeraltı yakıt depolarının yakıt ikmali prosedürlerini geliştirmek için L’Istituto di Vigilanza dell’Urbe (IVU) Enstitüsünü işe aldı. Önceden, bir acil durumda birinin yardım sağlayabilmesi için denetçilerden her dolum kamyon sürücüsüne eşlik etmeleri gerekiyordu.

Amaç

IVU, tehlikeli ortamlarda hala yüksek kalitede koruma ve iletişim sağlarken tek kişilik bir yakıt izleme sistemi kurulabilirse denetçinin işlemden çıkarılabileceğini belirledi .

Çözüm

IVU, en yeni ecom teknolojisini yeni çözümün bir parçası olarak uyguladı. Yeni entegre sisteme dahil:

  • Bölge 1/21 ve Bölüm 1 patlamaya dayanıklı LTE / WiFi / Android ™ akıllı telefon, sertifikalı Smart-Ex® 01 , ön ve arka kamera ile
  • Ecom partneri TASSTA’dan Bas-Konuş-Hücresel Uygulama (PTToC)
  • IVIDEON’dan bir bulut video izleme uygulaması
  • MOBILOCK’tan mobil cihaz yönetimi çözümü

Avantajları

Daha önce bir benzin istasyonuna güvenli bir şekilde yakıt ikmali yapmak için bir kamyon şoförüne ve amirine ihtiyaç duyulduğunda, bir sürücü artık yeterli. Denetim otoritesinin yerinde olması gerekmez, çünkü çözüm GPS ile konum izler, ücretli bir batarya ve iyi bir sinyal kalitesine sahiptir ve bağlantı durumu sürekli izlenir. Çözüm ayrıca, benzin istasyonundan varış ve ayrılışları otomatik olarak kaydeder. Yalnız bir işçi şimdi güvenlik incelemesine, kişisel koruma ekipmanının kontrolüne ve acil durum yönetimine odaklanabilir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.