Doğrudan medya temasını kullanarak sıcaklıkları tespit edin. Balluff, örneğin hidrolik güç ünitelerinde, ortamla temas eden sıcaklık algılaması için sensör yelpazesini genişletiyor. Yeni, ekranlı bir sıcaklık sensörü, bir PT1000 sensörünün yanı sıra bir sıcaklık vericisidir. Ekranı olmayan sürüm özellikle kompakt ve titreşime karşı dayanıklıdır, oysa döndürülebilir ve yüksek okunabilir ekranı olan sürümler yüksek çalışma kolaylığı ve esnek kurulum sunar.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Sürüme bağlı olarak, BFT sensörleri PNP anahtarlama çıkışları, 0 … 10V / 4…20mA analog sinyalleri sağlar veya bir PT1000 sensörü olarak çalışır. G ve NPT dişleriyle standart bir işlem bağlantısı kullanarak işleme vidalanarak kolayca monte edilebilirler. Bunları entegre etmek için sensörde sadece 4 pinli bir M12 fişi gerekir.

Makinelerde ve ekipmanlarda proses ortamının sürekli izlenmesi, proses güvenliğine büyük katkı sağlar. Korunması gereken değerler basınç, seviye ve sıcaklıktır. Örneğin bir hidrolik sistemde, hidrolik sıvısının sıcaklığını izlemeniz gerektiğinde, BFT medyaya temas eden sıcaklık sensörlerimizi kullanarak bunu güvenle yapabilirsiniz. Hidrolik döngü içindeki sıcaklığın izlenmesi, doğru sıvı viskozitesini ve böylece bir makinenin en iyi performansını garanti eder. Sıcaklık sınırı gibi kritik işlem koşulları doğrudan anahtarlama çıkışı üzerinden kontrol edilebilir. Bir analog çıkış sürekli ölçüm sonuçları sağlar. BFT sıcaklık sensörleri ayrıca soğutma suyunun, yağlama maddelerinin ve sıkıştırılmış havanın izlenmesi konusunda göze çarparak çeşitli uygulamalar için idealdir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKategorisiz
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.