Ekstra işlevselliğe sahip konektörler, makine tanımlama, enerji ölçümü ve aşırı gerilim koruması gibi birçok farklı uygulamada kullanılabilir.

Han-Smart® – Konektörde zeka

Konektördeki zeka – bu Han-Smart® stratejisidir. HARTING, kurulan HARTING bağlayıcı portföyünü genişletmek için uzun yıllar süren bağlantı uzmanlığını ileri teknoloji ile birleştirmektedir. Akıllı endüstri uygulamaları için kullanılacak ürünler, dinamikler ve çok yönlülük için yeni talepleri karşılamalıdır. İletişim ve ağ bağlantısını güçlendirerek üretim daha uygun maliyetli hale getirilebilir.
Akıllı servisler müşterinin tesisin aksama sürelerini en aza indirmesini sağlar.

Ekstra işlevselliğe sahip konektörler yalnızca veri elde etmekle kalmaz, aynı zamanda verileri diğer sistemlere işleyebilir ve iletebilir. Makine tanımlama, enerji ölçümü ve aşırı gerilim koruması gibi birçok farklı uygulamada kullanılabilirler.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Hassas elektronik bileşenlerin korunması

Bir şirketin karlılığı, tesis ve makineleri için duruş sürelerini en aza indirgeme yeteneklerine bağlıdır. İhmal, yangın veya aşırı gerilimin neden olduğu gibi plansız kesintiler, önemli maliyetleri temsil eder. Arıza süreleriyle ilgili maliyetler hızla artabilir; bunlar uygulamaya, belirli endüstriye ve şirketin büyüklüğüne bağlıdır.
F&B sektöründe yapılan bir araştırmaya göre, plansız kesintiler saatte ortalama 5.000 ila 10.000 avroya mal oluyor (Kaynak:  http://www.videojet.de ). Otomotiv sektöründe bir makine arızalandığında, ilgili kesinti maliyetleri dakikada 22.000 USD’ye kadar çıkabilir (Kaynak:  http://www.it-production.com ).
Bir bakışta avantajlarınız:

  • Ayrı harici çözümlere güvenmeden aşırı gerilim koruması
  • Ek kurulum çalışması gerekmez

Enerji ölçümleri ve durum izleme

Karmaşık bir üretim tesisinin karlılığı, tesisin hizmet dışı kalma sürelerinin minimize edilmesine bağlıdır. Sinyaller alınır ve sistemin güncel tutulması için tesis koşulları otomasyon sisteminin ilgili seviyelerine iletilir. HARTING IIC MICA®  (Modüler Endüstri Bilgi İşlem Mimarisi)
ile birlikte kullanıldığında  , Han-Smart® sistemi ayrıca ana görevini yerine getirmek için sensör işlevi de sağlar – güç, sinyal ve veri iletimi. Bir bakışta avantajlarınız:

  • Tesisin izlenmesi
  • Duruma dayalı bakım mümkündür

Tesis bileşenlerini tanımlama

Endüstriyel imalatın esnekliğinin artması nedeniyle modüler olarak tasarlanmış imalat ekipmanları önem kazanmaktadır. Bu tür ekipmanların mevcut tesislere eklenmesi sezgisel bir tak ve çalıştır işlemi olmalıdır. Akıllı fabrikalarda daha fazla çiftleşme döngüsü gerekir çünkü makineler, modüller ve aletler sık ​​sık değiştirilmelidir. Hatalı takma, önemli miktarda zaman ve gelir kaybına neden olabilir.
Takılabilir sürücüler, yardımcı cihazlar ve / veya diğer bileşenler kullanan makinelere entegre edilen ID modülü, tüm bileşenlerin doğru konumda bağlanıp bağlanmadığını belirlemeye yardımcı olur. Hata kaynakları hızlı bir şekilde algılanır, böylece hatalı bir konfigürasyon en baştan önlenebilir.
Bir bakışta avantajlarınız:

  • Çevre birimler için depolama seçenekleriyle birlikte tanımlama işlevi
  • Zaman kazandırır ve servis maliyetlerini düşürür

Bağlayıcı üzerinden Ethernet ağı

Üretim süreçleri gittikçe modüler hale geldi ve daha esnek hale geldi. Makine bileşenlerine veri, sinyal ve güç sağlayabilen güçlü, dayanıklı bağlantılar bu işlemler için şarttır. Han-Modular®, modüler konektörler için pazar standardı olarak kendini kanıtlamıştır. Elektronik bileşenlerin entegrasyonu ile tamamen yeni olanaklar açılıyor.
Bir bakışta avantajlarınız:

  • Yeni ethernet cihazları eklemek kolaydır
  • Topoloji oluştururken daha fazla özgü

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !