Banner Engineering, yeni nesil S18-2 kompakt fotoelektrik sensör serisini tanıttı. Bu kendi kendine yeten, DC ile çalışan sensörler, maliyete duyarlı ve yüksek hacimli kurulumlar için ekonomik bir algılama çözümü sunar. Gelişmiş ASIC (Uygulamaya Özel Entegre Devre) teknolojisi ile inşa edilmiş, dağınık mod S18-2 sensörleri flüoresan ışığına dirençlidir ve yüksek düzeyde çapraz karışmadan kaçınma sunar.

Banner S18-2 sensörleri, kolay hizalama ve ayarlamaya izin veren, 25 metreye (82 fit) ulaşan güçlü ve parlak, görülebilir bir kırmızı yayıcı ışın özelliğine sahiptir. Kullanım kolaylığı için, S18-2 sensörleri ayrıca bir yüksek görünür çıktı ve çift fonksiyonlu güç ve kararlılık göstergeleri. Göstergeler bir yeşil ve iki sarı LED ışıktan oluşmaktadır. Sürekli yeşil, gücün uygulandığını ve sensörün hazır olduğunu belirtirken yeşil renkte yanıp sönme marjinal algılama sinyalini belirtir. Sensörün her iki tarafından görülebilen iki parlak sarı LED, çıkışın iletken olduğunu gösterir.

Banner Engineering Teknik Pazarlama Müdürü Dennis Smith, “Günümüzün rekabetçi otomasyon pazarlarında, ürün kalitesini ve makine verimliliğini korumak için güvenilir algılama çok önemlidir” dedi. “Banner’ın S18-2 fotoelektrik sensörleri, müşterilerimizin yüksek hızlı otomasyon ve temassız algılama ihtiyacını karşılamak için rekabetçi bir fiyat noktasında güvenilir algılama performansı sağlamak için tasarlanmıştır.”

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.