Yaklaşık 10 yıldır, TRIO kombine güç kaynağı / UPS piyasadaydı ve en popüler Phoenix Contact UPS‘lerinden biri haline geldi. Bu yıl, 2. nesil TRIO DC UPS‘nin piyasaya sürülmesiyle yenileme yapıldı.

Müşterilerden defalarca duyduğum bir şeyi söyleyerek: “Birleşik şebeke giriş gücü beslemesi ve 24DC çıkış UPS konseptini gerçekten seviyoruz, ancak sadece 5A’da gerçekten daha fazla güçle yapabileceğiz”.

İki şekilde daha fazla güç elde ettik. Öncelikle, yüklerin başlatılmasında daha fazla güce ihtiyaç duyulursa, yeni nesil 2. nesil TRIO UPS, 5 saniye boyunca % 150 dinamik bir artışa sahiptir.

Bununla birlikte, sürekli olarak daha fazla güce ihtiyaç duyulursa, biri 24DC / 10A’da tek faz girişi olan ve 3 faz girişi olan ikinci bir 20A / 24DC’lik ek iki UPS’imiz var.

Dolayısıyla, özet olarak, aşağıdaki derecelendirilmiş ürünler mevcuttur:

  • Tek Fazlı Giriş, 5A @ 24DC 5s için 7.5A Dinamik artırma ile nominal sınıflandırma
  • Tek Fazlı Giriş, 10A @ 24DC 5s için 15A Dinamik artırma ile nominal sınıflandırma
  • Üç Fazlı Giriş, 20A @ 24DC 5s için 30A Dinamik artırma ile nominal sınıflandırma

Hepsinde ortak olan diğer özellikler arasında kapsamlı sinyalizasyon, uzaktan alarm kontakları, uzaktan kapatma ve genellikle Soğuk Başlatma olarak adlandırılan Pil Başlatma yer alır; bu da yükü doğrudan pilden başlatmak, mobil uygulamalar için idealdir.

Son olarak, ancak en azından hiçbir şekilde, pil parametrelerinin ayarlanması, şarj akımı, PC’nin kapatılması ve ayrıca sinyalleşme, iletişim parametreleri ve uzak temas için seçeneklerin ayarlanması gibi çeşitli yapılandırma seçeneklerine izin veren bir USB portu bulunur.

Bunların tümü, güç kaynağının KGK’ya ayrı olduğu alternatif sistemlere göre daha fazla yer tasarrufu sağlayan sağlam, son derece kompakt bir cihazda.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.