İsviçreli sensör uzmanı Contrinex, Classics Basic serisi için maksimum çalışma mesafesini 25 mm’ye kadar uzatan, M30 endüktif yakınlık sensörleri ailesinin son derece başarılı bir ailesine katılacağını duyurdu.

Yeni sensörler, sistem entegratörlerine ve otomasyon mühendislerine tasarım konuları uygun fiyatlardan ödün vermeden uzatılmış algılama mesafeleri gerektirdiğinde esnekliği arttırıyor.

Yenilikçi ASIC teknolojisi sayesinde Contrinex Classics sensörleri, tüm PNP versiyonlarında ücretsiz bir seçenek olarak endüstri standardı IO-Link bağlantısı özelliği sunmakta ve otomotiv, tekstil ve ambalajı içeren endüstri sektörlerinde tüm kilit işlemlerin tesis çapında kontrolünü kolaylaştırmaktadır. Bağlantı, hermetik, sistem çapında bir arayüzün faydalarını koruyan, hava geçirmez şekilde kapatılmış 3 telli PVC kılıflı bir kablo veya entegre bir M12 konektörü ile yapılır.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Asansör ve yürüyen merdiven endüstrisindeki OEM’ler ve entegratörler de bu yeni M30 Classics sensörlerini benimsemekte hızlı olmuştur; Bu son derece rekabetçi olan sektörde, genişletilmiş çalışma mesafesi, kanıtlanmış güvenilirlik ve uygun maliyetli fiyat kombinasyonu benzersizdir. Sağlam M30 nikel kaplı pirinç muhafazalara monte edilmiş ve vakumla kaplanmış elektronik aksamlara sahip Contrinex Classics endüktif sensörler, hemen hemen her türlü endüstriyel pozisyon veya varlık algılama uygulaması için idealdir.

Bir bakışta avantajlar
• Genişletilmiş menzilli Classics M30 endüktif sensörler çok yönlü ve son derece güvenilirdir
• 25mm algılama mesafesi uygun fiyatta ödün vermeden arttırılmış esneklik sunar
• Uygun maliyetli IO-Link bağlantısı seçeneği, tesis genelinde kontrolü kolaylaştırır
• Rakipsiz fiyat-performans özelliği asansör ve yürüyen merdiven endüstrisi
• Sağlam metal gövdeler ve vakumla kaplanmış elektronik parçalar mekanik esneklik sağlar

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriContrinex
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !