infared.pngBerrak şişelerde sıvı varlığının veya yokluğunun tespit edilmesi, en zorlu ama gerekli imalat endüstrisi problemlerinden biridir. Tartım sistemleri, ultrasonik sensörler ve fotoelektrik sensörler finans gibi kısıtlamalara bağlı olarak kullanılmaktadır.

İnce su katmanları normal olarak görünür spektrumdaki ışık dalgalarına karşı saydamdır, ancak senaryo, su tarafından emilen kızılötesi spektrumun (1450nm) kullanılması durumunda değişmekte, bu nedenle varlığını ortaya çıkarmaktadır. Bu, kızılötesi algılamalı fotoelektrik sensörlerin , bir miktar su içerdikleri sürece her tür sıvı üzerinde kullanılabileceği anlamına gelir . Örneğin, süt, hidrojen, alkol, vb. Gibi sıvıların tümü tespit edilebilir olmakla birlikte, bitkisel yağ gibi sıvılar tespit edilemeyecektir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Banner Engineer’ın QS30 H20 Fotoelektrik Sensörü, böyle bir kızılötesi tabanlı sensör için güvenilir bir örnektir. Hedef engellendiği sürece, sensör bir varlık / yokluk kaydetme yeteneğine sahiptir. Ek olarak, kap ayrıca, kızılötesi maddenin yanmasına izin verecek ölçüde açık olmalıdır. QS30, tüketim mallarında kullanılan kaplarla iyi çalışsa da,metal ve karton kutular içindeki sıvıları algılayabilir .

Uzun çalışma menzili veya yarı saydam kaplar kullanıldığında, her zaman bir fotoelektrik sensörün yüksek kazanç varyantlarını seçmeliyken , kısa kazanç varyantları, saydam içeriklerin ve sıvıların kullanıldığı uygulamalarda kullanılmalıdır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Text Divider

KategoriSimens