Bir UPS Sistemi veya Kesintisiz Güç Kaynağı, ana güç kesintisi olduğunda veya güç güvenilmez olduğunda anında güç geçişi sağlamak için tasarlanmıştır. Başlıca yararları, donanımınızı hasardan korur, veri kaybını önler ve elektrik kesintisi sırasında çalışmaya devam etmenizi sağlar. Bugünlerde hemen hemen tüm işletmelerin bilgisayarları, sunucuları ve sürekli güce ihtiyacı olan diğer BT aygıtları olacak. Bu güç kesintisi olursa,bu durumun işletme üzerinde ciddi bir etkisi olabilir. 

  

Eaton UPS Sistemimiz,ana güçle çalışan her türlü ekipmanı korumak için kullanılabilir ve genellikle telekomünikasyon ekipmanı, veri merkezi ekipmanı ve kişisel bilgisayarları korumak için kullanılır. Ana güç kaynağının kesintiye uğraması veya sonlandırılması, kullanılan donanıma, aşırı durumda donanım hasarına ve hatta işiniz üzerinde ciddi bir etkiye neden olabilecek veri kaybına bağlı olarak birçok etkiye sahip olabilir. PC, Sunucular, Telekom Sistemleri belirli bir voltajda çalışır ve ana elektrik kaynağından gelen güçteki küçük değişiklikleri tolere edebilir. Bununla birlikte, güç kaynağındaki büyük değişiklikler ekipmanın çökmesine, dengesizleşmesine, veri kaybına veya kapanmasına neden olabilir. 

 

  

Veri merkezinizi, ağ ekipmanınızı veya diğer kritik ekipmanlarınızı korumak için, Eaton 935593PM9390939591709155 ya da mükemmel hizmet veren Eaton 93E UPS‘imiz gibi güvenilir bir UPS sistemine yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Tüm elektronik ve BT ekipman ihtiyaçlarınız için çift dönüşümlü yedekleme gücü ve ölçeklenebilir bir pil çalışma süresi vardır. UPS, bir elektrik kesintisi durumunda bilgisayarınızı çalıştırmaya devam etmenizi ve gücü sağlayan dahili aküler içerir. Eaton UPS Sistemlerimizin çoğu bir IT rafına monte edilebilir veya modüler bir UPS tasarımı sunan ayaklı olabilir. 

  

  

UPS ile iletişim kuran ve güç gelmezse işinizi koruyacak ve bilgisayarınızı dikkatlice kapatacak yazılımı da yükleyebilirsiniz. Eaton 9355, UPS, 93PM veya 93E gibi doğru UPS sistemiyle güç sürekli olarak sağlanır. Elektrik kesintileri sırasında BT Ekipmanınıza güç gelmiyor. Bilgisayar güç kaynağındaki değişikliği bile fark etmiyor ve bu nedenle güç akışındaki problemlerden tamamen etkilenmiyor. İşinizi olumsuz yönde etkileyen güç kaynaklarının riskini almamanız gerekmektedir. 

  

  

Eaton UPS Sistemleri çeşitli tiplerde ve teknolojilerde gelir. Pek çok uzman, çevrimiçi çift dönüşüm teknolojisinin, sistem her zaman “açık” olduğu ve sürekliliği olan ve ek olarak da değişmeyen güç sağladığı için en yüksek koruma derecelerini sağladığı konusunda hemfikirdir. Diğer teknolojilerden daha verimli ve muhtemelen en önemlisi neredeyse tüm çevrimiçi eaton 9355 UPS Sistemleri. 

 

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriGüç Sistemleri
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.