Endüstriyel uygulama, güvenlik uygulamalarının ışık ızgaralarının etkili olabileceği tek alan olmadığını göstermektedir.

Örneğin, nesneleri izlemek veya saymak için idealdir. Hızlı tepki süreleri aynı zamanda nihai kalite kontrolünde de bir varlık olup, bu işlemin üretimi engellemesini önler. Uygulamaya bağlı olarak, yüksek çözünürlükler, uzun algılama aralıkları ve farklı algılama yükseklikleri de belirtilebilir. Sensör uzmanı Contrinex artık tüm bu özellikleri DGI serisi anahtarlama kızılötesi ışık ızgaralarında, sadece 40 mm x 20,5 mm ölçülerinde bir kesitle birleştirdi.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

0,9 mm, 2 mm, 4 mm, 8 mm ve 25 mm çözünürlükleri en küçük parçaların bile güvenilir şekilde algılanmasını sağlar. 0,9 mm veya 2 mm çözünürlüğe sahip cihazlar için, potansiyometre ile ince ayar yapılabilir. Tepki süreleri, 0,8 ms ila 4,8 ms arasında olağanüstü hızlıdır. Cihazlar 75 mm’den 2010 mm’ye kadar algılama yükseklikleri ve 8000 mm’ye kadar algılama mesafeleriyle mevcuttur. Ek olarak, bu ışık ızgaraları iyi bir fiyat-performans oranı sunar ve montajı çok kolaydır. Dayanıklı alüminyum gövde ve -5 ila + 50 ° C (+23 ila + 122 ° F) arasındaki geniş sıcaklık aralığı sayesinde zorlu endüstriyel ortamlarda da kullanım için uygundurlar. Tipik uygulama alanları, küçük parçaların üretiminde, film ve folyo üretiminde, ambalajlarda, farmasötiklerde ve ağaç işlerinde bulunur.

Bir bakışta DGI algılama ızgaraları:

• En küçük nesneleri bile tespit edebilen 0,9 ila 25 mm çözünürlük
• 0,8 ila 4,8 ms arasında hızlı tepki süresi
• 8000 mm’ye kadar uzun algılama aralıkları
• 2010 mm’ye kadar algılama yükseklikleri
• Tak ve çalıştır kurulumu

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriContrinex
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !