HARTING’ten Hall Etkili Akım Sensörleri

 Taşıma veya endüstriyel uygulamalar için: Frekans dönüştürücüler, çekiş dönüştürücüler, UPS sistemleri veya kaynak sistemleri gibi güç elektroniği sistemlerini hassas bir şekilde kontrol etmek için akımı hızlı ve doğru bir şekilde tespit edebilmek gerekir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Akım sensörleri, giriş ve çıkış akımlarının kesin ve gerçek zamanlı gösterimini sağlayan elektromekanik bileşenlerdir. Ölçüm sinyalleri daha sonra güç yarı iletkenlerini tam olarak kontrol etmek ve performans ve işlevselliği izlemek için kullanılır (örneğin frekans dönüştürücülerde). HARTING’in mevcut sensörleri, Hall efekti olarak adlandırılır. Frekans dönüştürücüler, çekiş dönüştürücüler, UPS sistemleri veya kaynak sistemleri gibi güç elektroniği sistemlerini kontrol eder.

Ölçüm için akım trafoları, sabit bir oran (örn: 1: 600) kullanan bir iletkendeki yüksek akımları elektrik sinyallerine dönüştürür. Böylece değerlendirme birimleri için güvenilir girdi değişkenleri sağlayabilirler. Örneğin, frekans dönüştürücülerde giden ve geri dönen iletkenlerdeki sapma akımlarını izleyebilir veya merkezi olmayan enerji tesislerinin güç tüketimini doğru bir şekilde ölçebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !