HARTING, E-Mobility ve yenilenebilir enerji kullanımını birleştiriyor.

E-Mobility, yenilenebilir enerji kullanarak, CO2 ve ince toz emisyonlarından tasarrufta maksimum potansiyel sunmaktadır. Güvenilirlik, enerji üretimi, dağıtımı ve kullanımı için bir numaralı gerekliliktir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

HARTING, Well to Wheel tedarik zincirinin tamamı için sağlam, güvenilir ve kullanıcı dostu çözümler sunar.

HARTING, Kurulum Teknolojisi, Cihaz Bağlantısı ve Akıllı Ağ Altyapısı üçlüğümüzden, güç, sinyal ve veri iletimi için uygun ürünler sunmaktadır. Endüstriyel konektörlerimiz, Ethernet switch’lerimiz ve şarj fişlerimiz ve prizlerimiz, enerji üretimi uygulamalarında, dağıtım şebekelerinde ve elektrikli araçlar için şarj arayüzünde sayısız şekilde kullanılmaktadır.

Ancak sürdürülebilirlik şarj istasyonunda başlamıyor: Yenilikçi konseptlerinin, bileşenlerinin, müşteriye özel tekliflerin ve uzun yılların deneyiminin gücüyle HARTING, tüm türbin zincirleri için teknolojik bir ortaktır – rüzgar türbinleri, trafo istasyonları kullanılarak yenilenebilir enerji üretimi dahil ve havai hatların yanı sıra standart ve hızlı şarj istasyonları. Bu nedenle, enerji ve mobilite konusunda devam eden geçişler geleceğe odaklanan anlamlı bir şekilde bağlantılıdır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting