HARTING Technology Group, endüstriyel elektroniklerde modülerleştirme ve minyatürleşme eğilimine etkin destek veren PCB terminalleri ve PCB konnektör portföyünü daha da genişletiyor.

Ürün geliştiricileri emrinde maksimum tasarım özgürlüğüne sahiptir.
1,27 mm’lik aralıklarla, har-flexicon®product ailesindeki en küçük PCB konektörü son derece minyatürdür ve sahaya monte edilebilen tek kablolu bağlantı alanında piyasada benzersiz kılar. Temas yoğunluğunu arttırmak için HARTING, basılı devre terminallerinin ve konektörlerin işlevselliğini aynı endüstriyel oranı koruyarak 3,5 / 3,81 mm ve 5,0 / 5,08 mm gibi standart temas aralıklarında 1,27 mm ve 2,54 mm arasındaki daha küçük temas yüzeylerine aktardı.
kalite.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Push-in yaylı ve IDC’li hızlı, aletsiz sonlandırma teknolojileri, sahada özel aletler olmadan ve en küçük adımlarla zamandan tasarruf sağlayan montaj sunar.

HARTING’in har-flexicon® konektörü, tek iletkenlerin hızlı bağlantısı için minyatür SMD konektörüdür ve çevre aygıtları ile endüstriyel cihazlar için PCB arasında mükemmel bir bağlantı sağlar.

Baskılı devre kartı üzerindeki sonlandırma elemanları için sürekli lehim lehimleme yeteneğine sahip SMD teknolojisi, üretimde açık maliyet avantajları anlamına gelir. Bu hem yükleme hem de lehimleme için geçerlidir. Buradaki yenilikçi çözümler, PCB’de gerekli gücü oluşturmaya yardımcı olur. Takviye, daha yüksek akımlar ve dolayısıyla 3,50 / 3,81 mm ve 5,00 / 5,08 mm artış aralıklarında daha yüksek ölçerler (1,5 mm² ve ​​2,5 mm²) ürünleridir. Endüstri için yeni çözümler Baskılı devre kartlarının tek tel bağlantısı ile ilgili olarak bu yeni çözümler için merkezi uygulama alanı; ölçüm, kontrol ve düzenleme teknolojisi (MCR) ile birlikte makine mühendisliği, enerji mühendisliği ve taşımayla birlikte endüstriyel otomasyondur. teknolojisi. HARTING, PLC’ler, elektrikli cihazlar gibi elektrikli ve elektronik cihazların çalıştığı tüm sektörlere çözümler sunar,

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !