Enjeksiyonla kalıplanmış parçaların yüksek gereksinimlerini karşılamak ve bu parçaların yüzeylerinin hoş bir sonuç almasını sağlamak için, ilgili bileşenlerin imalat sırasında her zaman uygun şekilde temperlenmesi gerekir. 

Sıcaklık kontrolü, döküm, plastik enjeksiyon veya kauçuk enjeksiyon kalıplarını gerektiği gibi ısıtmak veya soğutmak için ısı transfer sıvıları kullanan cihazlar tarafından sağlanır.

Optimize edilmiş sıcaklık kontrolü, sinyal ve veri yolu iletişimi, sıcaklık sensörlerinden gelen verileri ve yeterli gücü gerektirir. Bu endüstriyel yaşam hatlarını kullanan sistemler kontrol valfleri, ısı transfer akışkanlarının sıcaklığını ve kontrol proses sıcaklıklarını değiştirir. Gerekli verileri / sinyalleri ve aynı zamanda gücü ileten güvenilir bir arayüz tasarımı için endüstriyel konektör Han-Yellock® ideal bir çözümdür.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Han E® ve Han® CC Korumalı güç modülleri için yeterli alan sunar. 40 A / 830 V’a kadar olan derecelendirmelerle bu konektörler, verimli bir ısı transfer sıvısı kullanımı için yeterli rezerv sağlar. Ek olarak, Han® CC Korumalı modül parmak korumalıdır, yani konektörü çiftlerken veya açarken operatörün güvenliğini arttırır.
Sıcaklıklar, demir konstantan kablolama kullanan sensörler tarafından kaydedilir; özellikle hassas ölçüm sonuçları üreten malzemelerin bir kombinasyonu. J tipi DIN IEC 584’e göre Han E® kontaklar, özellikle bu malzemelerin bileşimine yakındır, bu nedenle ölçüm verilerini iletirken sadece çok küçük sıcaklık sapmalarına izin verirler. Han® DD modülü, katılımcılar arasında iki yönlü veri alışverişi ve komutları kontrol etmek için makine ile temperleme ünitesi arasındaki sinyalleri aktarmak için kullanılır.

Konektörlerin montajı için hiçbir araca ihtiyaç duyulmaması bir avantajdır. Modüller Han-Yellock® adaptör çerçevesine oturtulur ve modüler bir yalıtım bloğu oluşturur. Han-Modular® serisinin konektörlerini entegre eden Han-Yellock®, çeşitli yalıtım gövdelerini geniş bir yelpazede elektrik seçenekleriyle birleştiren modüler bir tasarıma izin verir. Amaç, tüm gerekli arayüzleri tek bir geçmeli bağlantıya yerleştirmek ve temperleme birimlerinin bakımı veya değiştirilmesi söz konusu olduğunda hızlı birleştirme ve açma işlemlerini mümkün kılmaktır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting