Avrupa Plastik İşleme Makineleri Üreticileri Birliği, plastik makinelerinin arayüz gereklilikleri için standartlar belirlemiştir. O zamandan beri robotlar ve diğer taşıma cihazları standart arayüzler aracılığıyla robotlara bağlanabildi. Makineler veya tesisler tasarlarken, kullanıcılar, sinyal ve veri arayüzlerinin birbirine tam olarak uyması garantisini alacaklardır.

Toplam üniteler ve ek makine modülleri için bağlantılar tam olarak tanımlanmıştır. Örneğin, iş parçalarının çıkarılmasından sorumlu bir robot bağlanırken; Euromap Standardı 67 bir Han ® 50 D arayüzünü şart koşar.

                                     Han D ® / DD ®

Konnektör; robot ve makine kontrolörü arasındaki sinyalleri iletir. Standart olarak, hangi sinyallerin hangi kontaklar üzerinden iletileceğini belirler. Ayrıca sinyaller için voltaj ve akım limitlerini de tanımlar. Euromap, standartlarıyla birlikte makine inşaat sektöründe modülerleşmeye yönelik eğilimi pekiştirdi. Enjeksiyon kalıplama makinelerinin işletmecileri, üretim sistemlerini olabildiğince çok yönlü yapma zorluğu ile karşı karşıya kalmaktadır.

Çözüm modüler tasarımdır: Standartlaştırılmış arayüzler, üretim tesisini yeni gereksinimlere uyarlamak için gereken çok yönlülüğü sağlar.

Modüler tasarım ve standartlaştırılmış arayüzler açık bir üretim sistemi sağlar. Yeni robotlar kolayca eklenebilir. Çevre birimindeki yeni çözümleri kullanarak, kullanıcılar üretim sistemlerinin temel öğelerini değiştirmeden işlemlerini optimize edebilirler.

Bu durum yatırım maliyetlerini azaltır.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Standartlaştırılmış arayüzlerle robotları ve diğer taşıma cihazlarını bağlama
  • Modüler tesis tasarımını destekleme
  • Yeni gereksinimler için esneklik
  • Yatırım maliyetlerinin azaltılması

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKonnektör
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.