Balluff’un Endüktif Güvenlik Sensörleri,

metal nesnelere teması olmayan yaklaşımı tespit eder. Seyahatin konumu ve sonu için gerekli güvenlik sinyallerini sağlarlar. Bu sensörler ayrıca sayma görevleri veya hız tespiti için puls üreteci olarak da idealdir. Geleneksel güvenlik anahtarlarından farklı olarak özel bir çiftleşme parçası veya aktüatör gerektirmezler.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Bu, metalik iş parçası taşıyıcılarının doğrudan algılanmasını basit ve kolay bir iş haline getirir. Kablo bağlantısı standartlaştırılmış M12 fiş bağlantıları kullanılarak basittir – sensörler Balluff güvenlik IO-Link I / O modülüyle “tak ve çalıştır” şeklindedir. Sensörler endüstri standardı form faktörlerinde (M12, M18, M30 ve Q40) bulunur ve hem PLd / SIL CL 2 hem de PLe / SIL CL 3 cihazları mevcuttur.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriBalluf