Bir konnektörün modülerleştirme ve I4.0 ortamı için sahip olması gereken en önemli özellikler nelerdir? Kullanıcılara sorduğunuzda, hızlı ve basit kullanımın sağlamlık ve kullanım alanı kadar önemli olduğunu söylerler.
Endüstriyel üretim süreçleri giderek daha modüler ve esnek hale geliyor; Bu eğilim aynı zamanda kablolama ve sonlandırma tekniklerinde önemli bir rol oynar. Dönüştürme ve hizmet iş maliyeti tesis işletmecileri para neden olduğu üretim kesintileri ve tabii ki mümkün olduğunca en aza indirilmelidir. Bir üretim tesisinin yeniden yerleştirilmesi veya dönüştürülmesi gerekiyorsa,  endüstriyel yaşam çizgilerini saniyeler içinde sökmek ve tekrar bağlamak için HARTING‘in PushPull konnektör sistemi kullanılabilir. Bu süreci daha da iyileştirmek için HARTING, ikinci nesil PushPull V4‘ü bir ön kapak ve yeni güçlerle sağlamıştır.
Endüstriyel PushPull V4 ayrıca tornalama ve freze makineleri için kullanılan kesme yağları gibi aşırı agresif kimyasal korur yeni yuva malzemesine sahiptir. Bu ve diğer agresif maddeler, bu uygulamalarda kullanılan bağlayıcılara daha büyük zorluklar getirir. PushPull gelecekteki uygulamalar için optimize edilmiştir ve en zorlu gereksinimleri bile karşılar.
Daha da iyi mahfazaya sahip Endüstriyel PushPull V4, agresif kaynaklara karşı da dayanıklıdır.
Geçmeli bağlantıyı daha da güvenli hale getirmek için, yeni modelde, PushPull kilitleme elemanını takıldığında sabitleyen ek bir dönüş kilidi bulunur. Bu istemeden çekmeyi önler ve daha yüksek işlem güvenilirliği sağlar. İşlem güvenilirliği, basit ve sezgisel kullanımla daha da garanti edilir. Sonuç olarak, ikinci nesil PushPull yalnızca bir (önceki üç yerine) kablo kelepçesine sahiptir ve şimdi 4,5 ila 10 mm arasında değişen daha büyük bir kablo çapına sahiptir. Sızıntı ve yetersiz gerilme rahatlaması artık geçmişte kaldı.
İkinci nesil PushPull iki farklı renk işaretine sahiptir; Tak ve Çalıştır bağlantısının hızını artırır. İlk renk işaretlemesi, konnektör ve soketin birbiriyle doğru şekilde hizalandığına dair hızlı bir gösterge sağlayarak takmayı kolaylaştırır.

İkinci renkli kodlama, konnektör ve soketin birbirlerine doğru şekilde atanmasını sağlamaya yardımcı olur. Uygulamada yan yana monte edilmiş çok sayıda PushPull konnektörü varsa, teknisyen hepsini kolayca takip edebilir. Bu yanlış kablolamayı önlemenin ve kurulum sırasında zaman kazanmanın basit ama etkili bir yoludur. Modüler tasarım ilkemiz doğrultusunda, eski ve yeni PushPull bileşenleri birbiriyle uyumludur. PushPull V4 Industrial , endüstriyel cihaz kablolaması için işlem güvenilirliğini ve güvenliğini artırırken, montaj sırasında da zaman kazandırır. Zorlu ortamlarda bile basitleştirilmiş ve güvenli kullanım.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.