Phoenix Contact 2004 yılında, halen kullanımda olan ve satın alınan ilk nesil QUINT-UPS olan ilk DC UPS'ini piyasaya sürdü.

Phoenix Contact 2004 yılında, halen kullanımda olan ve satın alınan ilk nesil QUINT-UPS olan ilk DC UPS‘ini piyasaya sürdü.

Ardından, 2011’de QUINT UPS-IQ‘yu piyasaya sürdü, ilk kez bağlı olan bataryanın bazı izlemelerinin batarya durumu, batarya ömrü ve kalan çalışma zamanı gibi şeyleri görmesine izin verdi. Bu UPS kuşağı ile bu bilgiyi daha yüksek seviyeli kontrollere geçirmek mümkündür, ancak ek donanım gerektirir.

Şimdi QUINT4 DC UPS‘nin piyasaya sürülmesiyle, bir UPS’i doğrudan ek bir donanıma gerek duymadan bir endüstriyel ağa entegre etmek mümkündür.

PROFINET , EtherNet/IP, EtherCAT® modelleri ile en popüler ağlar kapsanmaktadır. Ek olarak, USB arayüzü olan ve ağ bağlantısı olmayan bir sürüm var, yalnızca röle / transistör çıkışları var.

Çıktı açısından, toplam 20 yeni model anlamına gelen 5, 10, 20 ve 40A dereceleri vardır.

Denenmiş ve güvenilir IQ Teknolojisi kullanılarak, aylarca kalan servis ömrünün güvenilir bir şekilde belirlenmesi ve dakikalar içinde kalan tampon sürelerinin izlenmesi ve raporlanması mümkündür.

Otomatik batarya tespiti ile farklı kapasitelere sahip VRLA, VRLA-WTR (Geniş Sıcaklık Aralığı) veya Lityum-İyon gibi batarya teknolojileri bağlanabilir ve en güçlü batarya şarj cihazıyla yüklere öncelik verilir ve şarj süreleri en aza indirilir.

Entegrasyon, Phoenix Contact PCWorx’un yanı sıra üçüncü taraf paketler, TIA-Portal, Logix Designer veya TwinCAT için mevcut fonksiyon blokları ile kolaydır.

UPS ayrıca özellikleri Extended Yük Yönetimi girdi, çıktı, pil ve memba de akım ve gerilimlerinin İzleme verir QUINT GÜÇ ünitesi ve dahil bağlı yüklerin kapatmaya olanak sağlar. Endüstriyel PC bir başka kullanışlı özellik, KGK’nın aküden çalışmaya başlamasını sağlayan Soğuk Başlatma işlevidir.

 

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.