Şimdiye kadar bağlantı konektörleri yalnızca “eşleştirilme” veya “eşleştirilmeme” durumlarını öne sürdü. Bugün Han-Modular ® Sürgülü Çerçeve konnektörlerini kullanarak üç farklı çiftleşme pozisyonu gerçekleştirebilirsiniz. “Test pozisyonu” adı verilen orta durumda bir sistemin sinyal devresi güç bağlantılarını açmadan önce kontrol edilebilir. Sonuç olarak güç dağıtım sistemlerinin elektrik ve elektronik bileşenleri daha iyi korunur.

Han-Modular ® Sürgülü Çerçevenin Durumları :

1. “Fiş açık pozisyon”:

Sinyal ve güç konnektörlerinin her ikisinin de fişi çekilmiş. Çekmece şalter dolabında değil.

2. “Test pozisyonu”:
Çekmece şalter kabinine itilir ve sinyal konnektörü kayan çerçevede birleştirilir. Sinyal konektörünün yanında bulunan güç konnektörünün her iki tarafı arasında, yaklaşık 35 mm‘lik bir mesafe kalır, böylece güç iletilmez. Sistem güvenli bir durumda ve yerleştirilmiş sinyal konnektörü ile kontrol edilebilir.

3. “Çalışma konumu”:
Test yapıldıktan sonra, güç konektörünü içeren çekmece tamamen şalter kabinine itilebilir. Burada,Han-Modular ® Sürgülü Çerçeve içindeki sinyal konektörü , çekmeceyle birlikte kabinin arka paneli yönünde hareket eder güç konektörü de çalışma konumuna gelene kadar bu durum devam eder. Sistem şimdi güvenle çalıştırılabilir.

Han-Modular ® Sürgülü Çerçevenin Faydaları

  • Entegre test pozisyonuna sahip konnektörler, güç uygulamaları için bir yerleştirme sisteminin yenilikçi ve maliyet tasarrufu sağlayan mekanik tasarımını sağlar;
  • 100’ün üzerinde farklı konnektör modülüne sahip Han-Modular ® serisi tarafından sunulan geniş seçenek yelpazesi sayesinde elektrikli arayüz tasarımında yüksek esneklik ;
  • Veri yolu sistemleri,örneğin Profibus veya Ethernet kolayca eklenebilir;
  • Çıkarılabilir ünitelerin artan mekanik toleransları da bir diğer avantajdır.

Mekanik olarak düz ileri çözüm

Han-Modular ® Sürgülü Çerçeve özellikle güç şebekelerinde ayrı kontrol, düzenleme ve anahtarlama sistemlerinin bağlantısı için uygundur. Mekanik olarak basit olan, geçmeli sistem güç bağlantıları eşleştirilmeden önce sinyal bağlantılarının işlevselliğinin kanıtlanabileceği bir “test pozisyonu” alabilir. Böylece sistemin bileşenleri özellikle iyi korunur ve kesinti süresi azalır. Müşteri çözümün basit mekaniğinden ve dizayn edilebilecek çok çeşitli Han-Modular ® konnektöründen faydalanır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKonnektör
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.