Bilight ve Trilight, dış mekan alanlarının LED aydınlatması için GEWISS cihazlarıdır.

Bilight ve Trilight, konut binalarının (kat mülkiyeti ve villalar) ve yeşil alanların (parklar, bahçeler, patikalar, ortak kullanım alanları vb.) Dış mekan aydınlatması için oluşturulan GEWISS cihazlarıdır. Döküm alüminyumdan yapılmış olan yeni cihazlar, enerji tüketimini azaltan ve geleneksel kaynaklardan daha uzun bir kullanım ömrü garanti eden LED teknolojisine sahiptir. Cihazlar ikili ateşleme sistemine sahiptir: biri ana aydınlatma için diğeri de çağrı yapmak için. IŞIK, sıradan aydınlatma için 4 beyaz LED ve ışık sinyali için 2 LED (beyaz, mavi veya sarı) ile dikdörtgen şeklindedir.
 

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

BILIGHT tarafından yaratılan ışık dağılımı, çarpıcı renk ve gölge oyunları üretirken, gövde ve tabanın geometrileri ilginç ışık efektleri yaratır. BILIGHT gövdesinin yuvarlak biçimleri, yağmur yağdığında suyun akmasına yardımcı olur; difüzördeki damla koruyucu kenar, suyun toplanmasını önler.

TRILIGHT dış mekan alanlarını, ışığın önemli bir tasarım öğesi haline geldiği sıra dışı sahnelere dönüştürür. Kompakt, yenilikçi tasarımları sayesinde, çeşitlendirilmiş aydınlatma yönetimi gerektiren tüm bağlamlarda idealdir, oysa kullanılan işlemler ve malzemeler dış ajanlara karşı optimum direnç sağlar. TRILIGHT, sıradan aydınlatma için 6 beyaz LED ve ışık sinyali için 3 LED (beyaz, mavi veya sarı) içeren üçgen bir kesite sahiptir.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Kategorigewiss
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !