Yeni LST aşırı gerilim koruma sınırlayıcı ailesi geniş ürün yelpazesi ve yeni performansı ile dikkat çekiyor.

Atmosferik bir orijinli aşırı gerilim, elektronik cihazlardaki ve üretim aksama sürelerindeki başarısızlığın ana nedenidir. En tehlikeli aşırı gerilim türü, doğrudan yıldırım çarpmalarından kaynaklanmaktadır: Aslında yıldırım, etkileri sistemler, yapılar ve insanlar için son derece zararlı ve tehlikeli olabilen elektrik ve veri iletim şebekesi aşırı gerilimleri üreten mevcut zirveler oluşturur. GEWISS, tüm elektrik sisteminin korunmasını garanti altına almak ve en hassas ekipmana bile zarar vermekten kaçınmak için yeni bir LST aşırı gerilim koruma sınırlayıcı ailesine sahiptir.

Yeni aşırı gerilim koruma sınırlayıcı ailesi, fotovoltaikler için tip 1 + 2 SPL’lerle birleştirilmiş tip 2 SPL’lerle modern bir teknolojik çözüme sahiptir. Özellikle, birleştirilmiş LST aralığı (tip 1 + 2), tek bir cihazda doğrudan ve dolaylı yıldırım çarpmalarına karşı elektrik devresi koruması sağlar.

 

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

LST’ler, koruma cihazının çalışma durumunu kolayca tanımlamak ve bakımı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Öndeki optik gösterge, cihazın kullanım ömrünün sonuna ulaştığını göstermek için yeşilden kırmızıya döner. Entegre yardımcı kontak sayesinde, koruyucu cihazın verimsizliğini derhal rapor etmek mümkündür. Çıkarılabilir kartuşlar değiştirmeyi kolaylaştırır ve hızlandırır ve kablolama hatalarını önler.

Yeni LST serisi, diğer GEWISS koruma cihazlarını mükemmel bir şekilde tamamlar ve benzer bir tasarım ve stil içeriği sunar. Ayrıca, güvenilir, etkili bir ürünün garantisi, tasarımı, geliştirilmesi ve proses kontrolünün tümü en yüksek uluslararası kalite standartlarına dayanmaktadır.

Düzenleyici olarak LST serisi, CEI 64-8 / 3’ün yeni gerekliliklerine uygundur. Eylül 2011’de yürürlüğe giren standart, 1 ve 2 numaralı performans ve kullanılabilirlik seviyeleri için, 1’inci riske tahammül edilebilir hale getirilmesi gerekirse, hattın sonundaki SPD’yi, seviye 3 için zorunlu olması zorunludur. 1 ve 2. seviyelerde belirtilenlere ek olarak, darbeli aşırı gerilimlere karşı koruma sağlamak için sistemde bir ‘SPD’. Bu nedenle, LST aralığına ait uygun bir aşırı gerilim koruma sınırlayıcısı seçerek, yeni kurulum düzenlemelerine uymak ve insanlara ve elektronik ekipmanlara zarar gelmesini önlemek mümkündür.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Kategorigewiss
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !