GEWISS, her iç ve dış mekan uygulaması için en yüksek performansı sunmak üzere tasarlanmış ve patentli yenilikçi altıgen LED cihazları yelpazesini üretmektedir.

Altıgenin mükemmellik – başka şekiller içeren düzenli bir şekil – ve modüler bir yapı , iç ve dış alanlarda yüksek performans sunan bir dizi LED aydınlatma cihazı olan ESALITE’i oluşturmak için GEWISS’e ilham kaynağı olmuştur . İtalya’da tasarlandı, geliştirildi ve üretildi.

350’den fazla versiyonla , düzenli şekli ve çok kullanımlı doğasıyla, 145 lm / w’ye kadar aydınlatma verimliliği , uzun süreli güvenilirlik ve birinci sınıf performans ESALITE’i endüstriyel alanda önemli bir GEWISS devrimi yapan şeydir . aydınlatma.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Mühendislik mükemmelliği ve tasarımın mükemmel birleşimi , en zorlu uygulamalar için bile, ESALITE , neredeyse yok edilemez ve son derece uzun ömürlüolacak şekilde tasarlanmıştır .

Seri, yedi farklı ışık akısı seviyesi, dört teknopolimer optik (30 °, 60 °, 90 °, eliptik) ve üç LED renk sıcaklığını (3000K, 4000K, 5700K) içerir. Her ürüne standart olarak bir DALI (Dijital Adreslenebilir Aydınlatma Arayüzü) kontrol sistemi eklenmiştir ve ürün yelpazesi endüstriyel kullanım için yüksek bölmeler, işlevsel projektörler ve yeşil alanların ve bahçelerin aydınlatılması ve harmanlanması için mimari projektörler içerir.

ESALITE , GEWISS tarafından patentli , cihazın kolayca hareket ettirilebilmesini ve yönlendirilmesini sağlayan yenilikçi kardan mafsallı, benzersiz ve özel bir çözümdür : kare, kendinden kilitlemeli somunlu tek bir altıgen vida ışığın iki ‘Kartezyen’ üzerinde dönmesini sağlar tamamen yerine kilitlendiğinden emin olmak için dişli bir kapatma sistemi olan eksenler.

Döküm alüminyum yapısı mükemmel aydınlatma sağlar ve darbelere ve vandalizme karşı ekstra koruma sağlayan IK08 temperli cam ile toz ve neme (IP66 koruma sınıfı) karşı son derece sağlam ve dayanıklı hale getirir. Yüksek bölmeli modelin döküm yapısının tepesine entegre sabitleme halkası zorlu ortamlarda bile çok kolay kullanım ve hızlı sabitleme sağlar.

ESALITE özel bir ürün yelpazesi : tamamen endüstriyel uygulamalar için tek bir sürüm ve BlueGreen kaplamalı 3K ve 20K sürümler – özellikle bahçenin ve parkların montajı için mavinin gölgeleriyle mükemmel uyum sağlayan özel bir renk akşam ve gece

GEWISS’in vizyonu ve en yüksek kalite standartlarına sürekli odaklanmasının sonucu olan tamamen İtalyan bir ürün olan ESALITE, aydınlatma endüstrisi çözümlerini IOT dünyası ile birleştiren akıllı bir sistem oluşturduğundan , endüstri, parklar ve yeşil alanlar için en iyi akıllı çözümdür. (Nesnelerin İnterneti), Ev ve Bina Otomasyon sistemleri ve özellikle Akıllı Ağ Geçidi ile entegrasyon sayesinde. Hem kablolu teknolojilerin (KNX / DALI) hem de kablosuz teknolojilerin (endüstriyel uygulamalar için Zigbee ve parklar ve yeşil alanlarda kullanım için Zigbee) kullanımı, bu cihazların uygulama ve kurulum kısıtlamalarının üstesinden gelmesine, güncellenebilecek fonksiyonlar ve esnek çözümler sunmasına izin veriyor zamanla, hatta uzaktan bile – tam kontrol ve yüksek verimli tüketim yönetimi sağlar.

Endüstriyel uygulamalar için, entegre sensörler sayesinde, ışık yoğunluğu, insanların varlığına ve bölgedeki ışık miktarına göre ayarlanabilir.

5 kutuplu girişli standart kablolamaların dışında, ESALITE , soğutucu arkasındaki özel ön düzenleme sayesinde, istek üzerine ikinci bir giriş (230V ve DALI) ile tedarik edilebilir. Bu seçenek ESALITE’i oldukça esnek hale getirir ve projeleri yeniden yönlendirmede veya yeni kurulumlarda olsun, tüm kurulumlar için uygun yapar.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Kategorigewiss
Tags