GEWISS, ticari sektöre yönelik yeni ASTRID gömme montaj LED sistemleri ailesini sunar.

GEWISS, ticari sektöre yönelik yeni ASTRID gömme montaj LED sistemleri ailesini sunar.

Ticari sektöre yönelik yeni ASTRID LED gömme montaj aydınlatma sistemleri yelpazesi ile GEWISS, aydınlatma endüstrisinin en yeni gereksinimleri için yeni çözümler sunmaktadır. ASTRID serisinin yeni ürünleri, çalışma ortamında daha fazla konfor ve sürdürülebilirlik sunmak ve hoş ve zarif bir his vermek için tasarlanmıştır.

HER İHTİYACINIZ İÇİN TAM BİR AİLE

ASTRID LED, ofisler, oteller, kabul tesisleri ve genel olarak ticari sektörün tüm alanları gibi farklı uygulama alanları için tasarlanmış LED teknolojisine sahip yenilikçi gömme montaj cihazları serisidir. Yüksek seviyede aydınlatma performansı, mükemmel enerji tasarrufu ve iyi görsel konforu garanti edebilen bir seri.

ASTRID YUVARLAK  Dairesel LED

gömme montaj elemanları

İki farklı tipte optik ile birlikte kullanılabilen yuvarlak gömme montaj armatürleri: geniş bir ışınla (dağınık, eşit ışıklandırma için) veya dar bir ışınla (daha belirgin, vurgulanmış aydınlatma için).

ASTRID KARE  Kare LED

gömme montaj elemanları

İki farklı tip optik ve iki farklı renk sıcaklığıyla (3000 ve 4000 K) kullanılabilen, gömme gömme tavan armatürleri. DALI sürümü, hafif akış düzenlemesi için sipariş edilebilir.

 

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

ASTRID 60×60 Modüler LED

gömme montaj elemanları

Modüler gömme montaj cihazları, 60x60cm, üç farklı tipte optik ile birlikte sunulur: dağınık (yumuşak, yoğun aydınlatma için), prizmatik ve karanlık ışık (hem video terminallerinin kullanıldığı yerlerde bile ofislerde ve konferans salonlarında kurulum için idealdir).

ASTRID 75  Düşük enerjili LED

gömme montaj armatürleri

10W (1000 lm) LED lambalı düşük enerjili gömme montaj cihazları. Tüm modellerde, döküm alüminyumdaki bitirme halkası, ışık huzmesinin işaretlenmesini kolaylaştırmak için ayarlanabilir ve parlak beyaz, metalize alüminyum, altın veya bronz olarak bulunur.

ASTRID LED gömme montaj armatürleri, T8 elektronik floresan lambalar kullanan geleneksel çözümlere kıyasla% 50’den daha fazla enerji tasarrufu sağlayabilir. Bu, şirketlerin ve alım tesislerinin maliyetlerini önemli ölçüde azaltabileceği anlamına gelir: aslında, enerji tüketiminin en az% 40’ı aydınlatmaya bağlanabilir ve mevcut tesislerin% 70’inden fazlası eski, verimsiz teknolojilere dayanır.

LED TEKNOLOJİSİ

LED teknolojisinin fonksiyonel aydınlatmadaki başarısı, son on yılın en önemli aydınlatma endüstrisi devrimi olmuştur. LED performansındaki hızlı gelişmeler sayesinde, olağanüstü bir ışık verimliliğine, önemli ölçüde enerji tasarrufuna ve çok sayıda uygulamaya uyum sağlayabilen dinamik aydınlatmaya sahip iç ve dış mekanlar için çözümler oluşturulabilir.

LED cihazların iç mekanlarda – özellikle ofislerde – kullanılması sayısız avantaj sağlar. Estetik açıdan bakıldığında, olabildiğince doğal olan invaziv olmayan bir ışık, çalışanların ruh halini ve sağlığını olumlu yönde etkileyebilir. Ekonomik açıdan, LED teknolojisinin kullanımı, düşük tüketim, uzun kullanım ömrü, düşük bakım ve geleneksel aydınlatma sistemine kıyasla daha güçlü performans sayesinde kayda değer enerji tasarrufu sağlar. O zaman hiç şaşırtıcı değil, LED’ler ticari sektör için giderek daha popüler hale geliyor

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Kategorigewiss
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !