GEWISS’in yeni 90 IDP serisi, hem konut hem de ağır ortam kurulumları için güvenilir ve yüksek performanslı çözümler sunar.

GEWISS, yeni rezidüel akım devre kesicilerini 90 IDP serisini duyurdu: GEWISS’in yüksek performanslı devre kesicilerin tasarım ve imalatına olan tutkusunu ve mesleğini doğrulayan, hem konut hem de ağır çevre tesisatları için uygun olan geniş bir çözüm yelpazesi.

IDP RCCB’ler 2 ve 4 kutupta bulunur, anma akımları 25 – 125 A arasında ve hassasiyetleri 10mA ile 500mA arasındadır. AC, A ve B tipine ek olarak, yeni seri istenmeyen açılmaları önlemek için tasarlanmış özel versiyonlar (Darbeye dayanıklı tip) ve cihazlar arasında seçiciliği elde etmek için (Seçmeli tip) içerir. Ürün kalitesi, en önemli uluslararası kalite markaları tarafından onaylanmış ve garanti edilmiştir.

RCCB, ürünlerin kurulumuna özel dikkat gösterilerek tasarlanmıştır. IDP RCCB’nin kullanım ömrü boyunca kullanımı kolaydır; devrelerin ismini gösteren etiket tutucu, açılmış devre kesicinin işareti, kablo ile kablolama için çift bağlantılı izolasyonlu terminaller ve bara ve elektriksel ve mekanik aksesuar takma imkanı.

Hizmetin sürekliliğini tam emniyette sağlamak için, RCCB, GEWISS tarafından icat edilen akıllı otomatik tekrar kapama cihazı ReStart ile birleştirilebilir; bu, RCD açma durumunda, sadece yalıtım seviyesini kontrol ettikten sonra kaynağı hızlıca yeniden bağlar.

90 IDP Range cihazları GEWISS koruma sistemini tamamlar ve entegre eder: standart ve kompakt MCB’ler ve RCBO’lar, RCD Eklenti blokları, modüler aksesuarlar, MCCB’ler, dağıtım panosu ve uygulamalar için mükemmel elektrik performansı sağlayan hızlı bağlantı sistemi dahil teknolojik olarak gelişmiş bir çözüm 1.600 A’ya kadar

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Kategorigewiss
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !