GEWISS’in 24 SC Range’deki yeni yerden çıkış kutuları – ticari sektörün ihtiyaçlarını karşılar.

Ticari sektörde artan koruma, bağlantı ve PTO’ya duyulan ihtiyaç artık GEWISS’in yeni yerden ısıtma kutuları yelpazesi tarafından karşılandı. Geniş, esnek ürün yelpazesi rakipsiz ekipman seçenekleri sunar ve tüm kurulum ihtiyaçları için idealdir.Yeni çıkış kutuları yelpazesi tamamen özelleştirilebilir. Kapasite, dış yüzeyler, iç donanım, kapağın açılma yönü ve çıkış kutusunun her bir parçası, her zaman en üst düzeyde pratiklik sağlamak için, her ortam için tasarlanmış ve tasarlanmıştır.

24SC Serisi, içi boş sürüm olarak kullanılabilen gömme kapaklı, çeşitli yüzeyli (linolyum, halı vb.) Veya paslanmaz çelik versiyonlu 10 ve 20 Sistem modülü çıkış kutusu içerir. Kapak, her iki taraftan da açılmak üzere her iki taraftan monte edilebilir ve basit bir alet kullanarak kolay sökülecek şekilde tasarlanmıştır. Kabloların kapak kapağında ezilmesini önlemek için, sağlanan bağları kullanarak kabloları içermek ve sabitlemek için çıkışın yakınında iki yuva vardır.

 

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Çıkış kutuları, son derece hızlı ve güvenli kurulum ve sökme işlemleri için, kendiliğinden konumlandırma sistemine sahip, açılmaz zemin sabitleme klipsleri ile birlikte verilir. Çıkış kutusu mahfazaları metaldir, böylece çıkış kutuları döküm zeminlere de monte edilebilir, geri çekilebilir kollar ise kapağın kaldırılmasını oldukça kolaylaştırır.

Yeni 24SC serisi, GEWISS katalog ürünleriyle kullanım için mükemmeldir: Sistem yurt içi serisinin bileşenleri ve DIN raylı cihazlar, çıkış kutularının içine yerleştirilebilir. Ayrıca, verilen ve iki montaj pozisyonuna sahip mobil bölücüler, verilerin ve PTO bileşenlerinin birleştirilebileceği ve çıkış kutularının elektrik sistemi güç noktaları ve veri ağları için kullanılabileceği anlamına gelir.

Özellikleri ve avantajları

A – Kapağı çıkarmak için hızlı ve pratik bir sistem, artı ters çevrilebilir kapak tertibatı;

B – Paslanmaz çelik kapak ve kablo (halı, linolyum vb. İçin);

C – Daha kolay kapak kaldırma için geri çekilebilir tutamak;

D – Çıkış kablosu rayı (kablo kırma koruması);

E – Sistem aralığı cihazları ve DIN rayı;

F – İki konumlu enerji / veri bölücü (2 + 1 + 2 konfigürasyonu);

G – Kapatılamayan zemin sabitleme klipsleri ve kendinden konumlamalı;

H – Kablo bağları.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

Kategorigewiss
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !