Şirketler konveyör sistemlerine üründen daha fazlasını yerleştiriyorlar. Ayrıca, verimliliği artırmak ve malzeme taşıma maliyetlerini düşürmek için bu teknolojiye güveniyorlar. Bununla birlikte, eğer konveyör teknolojisi eski kalırsa, bakım personelinin üzerindeki yük, enerji tüketiminde olduğu gibi artar. G20 ZPA motor kontrol modülü gelen Pepperl + Fuchs şirketleri bağlıdır güvenilirlik ve maliyet tasarrufu sağlar.

G20 ZPA motor kontrol modülleri ve fotoelektrik sensörler ile eşleştirilmiş bir motorlu tahrik rulolu konveyör sistemi (MDR) , enerji tasarrufunu yüzde 30’dan fazla artırabilir. Bir malzeme taşıma ekipmanı tedarikçisi olan Hilmot, MDR teknolojisi bulunmayan 400 metrelik makaralı bir konveyörün, aynı sistemin MDR’si olduğu zaman yılda 1.300 dolardan fazla olmasına rağmen, yıllık 3.000 dolardan fazla bir şirkete mal olabileceğini buldu. G20 motorlu silindir modülünün isteğe bağlı çalışma özelliği, gerekli enerji tasarrufunu mümkün kılar.

G20 modülü, fotoelektrik sensörler ürün birikimini tespit ettiğinde, MDR konveyör sisteminin isteğe bağlı olarak bölüm başına çalışmasını sağlar. Ürün mevcut olmasa bile çalışır durumda olması gereken geleneksel konveyör sistemlerinden farklı olarak modül, makaraları kullanılmayan konveyör bölümlerine uyku modunda yerleştirir. Enerji tüketiminin sınırlandırılmasının yanı sıra, bu aynı zamanda konveyör sistemindeki aşınmayı azaltır, duruş süresini ve bakım maliyetlerini azaltır.

Bakım gerektiğinde, G20 ve MDR konveyör sistemi basitleştirir. Her ikisi de parçaları değiştirmek için özel aletler gerektirmez ve hızlı kurulum için tak ve çalıştır teknolojisine sahiptir. G20 modülü kablolamayı azaltmak için entegre motor ve sensör kabloları kullandığından, hangi kablonun azaldığını bulmak için harcanan zaman.

G20 modülü ve fotoelektrik sensörler, MDR sisteminin geleneksel konveyör sisteminden daha az parçaya sahip olmasını sağlar. G20 modülü ve fotoelektrik sensörler, MDR sistemine sıfır basınç birikimi sağlar, böylece pnömatik parçalar veya geleneksel güç aktarım parçaları gerekmez, bu da değiştirilecek daha az parça anlamına gelir.

Bir konveyör sistemindeki daha az parça, işletme verimliliğinin azalması anlamına gelmez. Aslında ürün hasarı azaldığından malzeme taşıma maliyetlerinde düşüşe yol açar. G20 modülünün sıfır biriktirme özelliği, ürünlerin konveyör sistemi boyunca hareket ederken birbirlerine dokunmasını önler, bu da geleneksel sistemlere karşı ürünün korunmasını geliştirir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.