Fotoelektrik sensörler, bir nesnenin uzak mesafesini ve yayılan ışığın kesilmesini belirlemek için bir alıcı tarafından tespit edilen görünür kırmızı ışığı veya kızılötesi ışığı kullanır. Otomasyonda kullanım için mükemmel olan fotoelektrik sensörler, çoklu uygulamalar için hızlı, temassız algılama sağlar.

Fotoelektrik sensörler farklı muhafaza stilleri, tipleri ve boyutlarında gelir ve her türlü uygulama için endüstri ihtiyaçlarına uyarlanabilir. Bu yeni teknoloji, endüstri ve otomasyondaki birçok uygulamada kullanılabilir ve sağladığımız her sensörden beklediğimiz hız, doğruluk ve güvenilirliğe sahiptir.

Her endüstri için bir uygulama:

1. Otomotiv

Bir araba gövdesinin yapımında, her bir parçanın çizgiden hassasiyetle taşınması gerekir. Kaymaların kaynaklanması, perçinlenmesi ve zamanlamada hiçbir hata olmadan yapıştırılması için her bir istasyonun önünde hızlanması, yavaşlaması ve durması gerekir. R201 polarizasyon filtresi sensörün kiriş kızak tarafından bloke bahsedilen zaman kızak yavaşlatmak veya durdurmak sağlanması, bu uygulamada kayma hızını ayarlamak için kullanılabilir. Parlak malzemeler ve yansıtıcı bir yüzeye sahip malzemeler bu sensörleri etkilemez ve bu da birçok endüstriyel işlem için idealdir.

2. Malzeme Taşıma

Otomatik depolama teknolojisi, istifleyici vinçler ve kablosuz veri aktarımına sahip LS682 optik veri bağlayıcısı, depolarda malların depolanmasını ve aktarılmasını kolaylaştırır. Bu veri birleştirici güvenilirlik ve verimlilik sağlar ve depodaki depolama tesisleri içindeki transit nesnelerle izlemenin ve iletişim kurmanın kablosuz bir yoludur.

 3. Makine Mühendisliği

Sensörlerimiz aynı zamanda tema parklarında da güvenilir ve güvenli çalışmayı sağlar. Polarizasyon filtreli (MLV12-54 / 47/92) retroreflektif sensörler, bir rollercoaster raylarının üzerinde ve dışında ayarlanacak bir taşıyıcının konumunu tespit eder. Bir taşıyıcı tespit edildikten sonra raylardan başarıyla çıkarılabilir. Bu, taşıma yerleştirme ve çıkarma sırasında hiçbir hata yapılmamasını sağlar.

4. Yiyecek ve İçecek

Şişe kapağı besleme makineleri, şişe kapağı için her şişe kapağını doğru konumda hizalamalı ve yönlendirmelidir. Bir R201 serisi dağınık mod sensörüyle, en küçük besleme hatası kayıtları bile gerçekleşir ve bir kapatma hatası oluşmadan önce olaylar durdurulur. Bu zaman ve para tasarrufu sağlar doğruluk sağlar.

5. Kapılar, Giriş Kapıları ve Asansörler

Otobüslerde, insanlar dahil edilmiş sensörlerin altından geçerken açılan ve kapanan otomatik kapılar bulunur. İnsanların otobüse girip çıkabilmesi için sensörlerin giriş alanının tamamını görmesi gerekir. PROSCAN aktif kızılötesi tarayıcı yaklaşan veya kapı önünde duran insanlar algılanır sağlamak için tüm aşama ve kapı alanı tarar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.