Bir rüzgar türbininin (WT) değeri sadece makinelere yapılan yatırımlar ve saha geliştirme ile ölçülmez, aynı zamanda daha sonra kullanılmasıyla da ölçülür. Uzun vadede, montajı ve bakımı kolaylaştıran bileşenler, tesisin değerini büyük ölçüde artırabilir. Bir rüzgar türbini üreticisi, tesis modülleri arasındaki elektrik bağlantıları için takılabilir konektörler kullanıyorsa, bu hem yatırım maliyetlerini (CAPEX) hem de işletme maliyetlerini (OPEX) düşürebilir.

Bir WT üzerindeki düzenli olarak değiştirilen bir bileşenin iyi bir örneği, kayma halkasıdır – sabit nacelle ve dönen göbek arasındaki arayüz. Kayma halkası, rotor kanatlarının geliş açısını belirleyen perde sistemleri için sinyalleri iletmek için kullanılır. Bu arayüz takılabilir bir tasarıma sahip olabilir: HARTING’in çözümü  Han-Modular® inserts  ve  Han-Modular® menteşeli çerçeveyi kullanır .

Fiş çözümü, kalıcı olarak bağlanmış kablolamaya göre birçok avantaj sunar. Kayma halkası daha hızlı bir şekilde değiştirilebilir, böylece duruş süreleri azalır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
logo-footer

                

Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !