Fiber optik kablolar ışık kullanarak bilgi taşır ve insan saçından sadece biraz daha kalındır. Verileri bakır kablodan daha hızlı ve daha fazla iletir. Fiber optik kablolar hakkındaki ayrıntılara girmek yerine, fiber optik LC konnektörü hakkında bilmediğiniz 10 şeyi size göstereceğiz.

  1. LC bazen “küçük bağlayıcı” olarak da bilinen Lucent Bağlayıcısı anlamına gelir.
  2. Piyasadaki en küçük fiber optik konnektörlerden biridir. Piyasada en yaygın kullanılan fiber optik konnektör olan Kare Konnektörün (SC) boyutunun yarısıdır.
  3. Hem LC hem de SC, itmeli-çekme konnektörleri olarak sınıflandırılsa da, LC kilitleme tırnaklarını kullanırken LC mandallı kilitleme kullanır.
  4. LC’nin tanıtımı bir gül yatağı değildi. Yüksek lisans ücreti nedeniyle, ilk başlatıldığında alınmadı.
  5. Bununla birlikte, küçük form faktörü nedeniyle, LC yüksek yoğunluklu bağlantılar gerektiren uygulamalarda popülerliğini yavaş yavaş kazanmıştır.
  6. LC genellikle yüksek yoğunluklu patch panelde kullanılır. Yüksek yoğunluklu yama paneli gelecekteki genişleme için esneklik sağlar.
  7. LC, tek modlu fiber optik kablolar için tercih edilen konnektördür. Tekli mod daha uzun bir mesafeden daha yüksek bir bant genişliği iletebilir. Ancak, çok modlu fiber optik kablolara göre daha pahalıdır.
  8. Phoenix Contact’ın yeni modüler yama panelleri, kullanıcıların kontrol kabinlerinde alan kullanımını optimize etmek için 72 LC dupleks konektöre bağlanmalarını sağlar.
  9. Phoenix Contact kompakt bağlantı kutusu FDX 20, kullanıcıların 12 adede kadar LC dupleks konnektör bağlamasına izin verir. Aynı zamanda pazardaki en küçük ek kutulardan biridir.
  1. LC konnektörlerinin yanı sıra, Phoenix Contact tam bir dizi fiber optik ürün ve patch kablolar, yeniden kullanılabilir konnektörler ve aletler içeren aksesuarlar sunmaktadır.

Ürün talebi için bize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.