Banner Engineering, EZ-LIGHT ™ TL70 modüler kule lambasını tanıttı. Üstün esneklik sunan TL70 ihtiyaca göre özelleştirilebilir ve sahada kolay pozisyon değişikliklerine izin verir. Büyük, parlak 70 mm kule, son derece görünür operatör kılavuzluğu ve ekipman durumu göstergesi sağlayan gelişmiş LED sürücü teknolojisine sahiptir.

Kule ışığı aynı anda birden fazla rengin yanmasına izin veren tek bir kulede beş renge (artı sesli alarm modülü) görüntüleyebilir. Yüksek ses seviyesi 92 dB ayarlanabilir alarm, darbeli, cıvıltı, siren veya sürekli dahil olmak üzere dört kullanıcı tarafından seçilebilen ton sunar. Optimum performans için, her bir ışık segmenti katı AÇIK veya yanıp sönen olarak seçilebilir ve ortam ışığından yanlış göstergeyi önlemek için kapalıyken gri görünür.

Banner Engineering Aydınlatma Direktörü Chuck Dolezalek, “Yeni TL70 modüler kule lambamız, endüstriyel ortamlar için en çok yönlü gösterge lambalarından biri” dedi. “Gösterge ışığını çoklu renkler, sesler ve konfigürasyonlarla tamamen kişiselleştirebilme özelliğine sahip, sahadaki hızlı bir şekilde değişen pozisyonlara ek olarak TL70, geniş bir uygulama yelpazesi için idealdir.”

Banner’ın TL70 modüler kule lambası, modüler segmentler halinde mevcuttur. , kullanıcıların özel bir cihaz oluşturmasını sağlar. Kullanıcı dostu kurulum için TL70, modül ayarlarının atanması, cihazın monte edilmesi ve güç uygulanması gibi sadece üç kolay adımda çalışır. TL70 ayrıca önceden monte edilmiş bir konfigürasyon olarak da mevcuttur.

Zorlu ortamlarda kullanım için, TL70 modüler kule lambası, UV ışınlarına dayanıklı malzemeden yapılmış sağlam, su geçirmez IP65 muhafazaya sahiptir. Muhafaza siyah veya gri renkte olup, kullanıcıların cihazı kendi uygulamalarıyla eşleştirmelerini sağlar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.