Her yönüyle gerçek bir yetenek Harport HARTING, kullanıcıya Ethernet, USB, video ve ses sinyalleri için tüm servis arayüzlerini sunar.

Kontrolörlere ve endüstriyel PC’lere dışardan basit ve görsel olarak çekici bir şekilde erişilebilir hale getirilir; bu da kontrol panosu yapımında, operatör terminallerinde, trenlerde veya tıbbi cihazlarda kullanım için servis arayüzünü önceden belirler. Uygulama olanakları sınırlı değildir.

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

Sayesinde kompakt ve zarif tasarımı, ancak,  har -port da konferans masaları veya yüksek dereceli iş istasyonları için ideal bir iletişim arayüzüdür. Montaj, tüm endüstriyel kontrol anahtarları için de kullanılan standart bir dairesel 22,5 mm panel açıklığında sadece bir adet merkezi tespit somunu gerektirir. Gümüş, siyah, beyaz ve paslanmaz çelik renk seçenekleri mevcuttur. Harport ürün yelpazesinde 1/10 Gigabit Ethernet, USB 2.0 ve 3.0 için servis arayüzleri ile video ve ses sinyalleri bulunur.
Ethernet için, RJ45 kuplajlı veya hazır monteli yama kablolarına sahip versiyonlar, 0.15 m ila 10 m arasındaki uzunluklarda mevcuttur.

RJ45 soketli versiyonda, kullanıcı Ethernet’i Cat.1 / 10Gigabit’e kadar besleyebilir. Bir uygulama durumunda, sadece 22,5 mm’lik standart bir delik gereklidir. Servis arayüzü basitçe arkaya bir kilit somunu ile vidalanır ve sıkıca tutturulur.

Harport, USB 2.0 veya USB 3.0’daki USB arabirimleriyle kullanılabilir. Ayrıca Mini USB 2.0 elbette müşteri uygulamaları için de mevcut.

Har -port ürün yelpazesi monte edilebilir izinsiz kullanımı ve etiket sahipleri karşı arayüzünü koruyan servis 1/10 Gigabit Ethernet için arayüzleri yanı sıra USB 2.0 ve koruma kapakları olarak 3.0 Tip A Uygulama odaklı aksesuar ve sızdırmazlık kapakları içermektedir daha sonra yeni HARTING ürün serisini tamamlayın.

Liman ürün gamının ana avantajları:

  • Yuvarlak bir panel kesip ve sadece bir adet merkezi tespit somunu M22 ile çok kolay montaj
  • Panel kesimi ve tasarımı, SIEMENS, EATON, Schneider ve diğer şirketler tarafından tüm tipik endüstriyel kontrol veya acil stop anahtarları ve kontrol lambalarına (IEC 60945-5 uyarınca) uygundur
  • Çok çekici ve pratik tasarım
  • Koruma kapağı, etiketleme sistemi ve kör kapak gibi geniş aksesuar yelpazesi

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

satis.destek@maxelendustri.com

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

muhasebe@maxelendustri.com

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

depo@maxelendustri.com

KategoriHarting
Call Now ButtonŞimdi Bizi Arayın | Call Now !