Gigabit Ethernet Dalgalanma Koruyucusu PoE Cihazlarını Yıldırımdan Kaynaklanan Dalgalanmalardan Korur

■ Ethernet Üzerinden Güç uyumlu

■ 1000BASE-T / 100BASE-TX / 10BASE-T

■ Web kamerası gibi Ethernet kaynaklı ağ cihazlarını korumak için ideal

■ IEC 61643-21, Kategoriler C1, C2’ye uygundur

Fiyat teklifi almak istermisiniz ? Proje fiyatları ve teknik destek için lütfen tıklayın…

LSP modeli ND-CAT 6A / EA, Ethernet LAN üzerinden bağlanan iletişim cihazlarını ağ kablolarından giren yıldırım dalgalanmalarından korumak için özel olarak tasarlanmıştır.

Cat’teki dört iletken çiftinin tümü için çok aşamalı koruma sağlanır. Standartta tanımlandığı gibi maksimum 100 metrelik segment uzunluğuna kadar test edilmiş, minimum enterferanslı 5e performans (1000BASE-T, 100BASE-TX ve 10BASE-T). PoE için kullanılan merkez-çekirdek gerilimi için eşit bir koruma seviyesi sağlanır. Hem Alternatif A hem de Alternatif B yapılandırmaları, korunan ağ cihazına güç sağlamak için kullanılabilir.

Kompakt modül, masaüstü LAN kablolarıyla PC’lere, kablosuz hub’lara / anahtarlara ve web kameralarına yakın yerleştirilebilir. Ayrıca Ethernet anahtarları ile birlikte 19 inçlik bir rafa veya PLC’li bir kontrol panelinin içine yüksek yoğunluklu montaj için DIN rayına takılabilir. DIN rayını toprakladığınızda ayrı topraklama kablosu gerekli değildir.

Korumalı cihazlara bağlı olarak ekranlama terminali, çerçeve topraklama, sinyal topraklama sağlanabilir veya sağlanmaz. ND-CAT 6A / EA, blendajı ve toprak terminallerini birbirine bağlayan kısa devre çubuğuyla ‘topraklama’ modu olarak sağlanır. Çubuğu sökmek, modülü ‘yüzer’ moda döndürür, böylece bir topraklama döngüsü sorunu kolayca giderilebilir. Kalkanı ve toprağı ayırarak, eski terminal bireysel sinyal topraklaması için kullanılabilir.

Ethernet Üzerinden Güç (PoE) Dalgalanma Koruyucusu-Din-Ray-Topraklama

Her yıl yıldırım milyonlarca dolarlık hassas elektronik ekipmanı imha etmektedir. Milyonlarca daha uzun süre çalışmama süresi ve üretim kaybı veya kritik bilgi kaybı nedeniyle kaybolur.

Devre Şeması ve Bağlantı-Örnek-IT-Sistemleri-Net-Defender-ND-CAT-6AEA

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriLSP