Phoenix Contact‘ın COMPACT UPS‘i, entegre akülü kompakt ve kesintisiz bir güç kaynağıdır. COMPACT UPS, düşük akımlı uygulamalarda kısa süreli güç kayıpları için bekleme gücü sağlar.

COMPACT UPS, 3 A çıkış akımına sahiptir ve Phoenix Contact’ın 4.2 A nominal akım ile STEP güç kaynağına karşılık gelir. 108 mm genişlikte COMPACT UPS, DIN rayı üzerinde minimum alana ihtiyaç duyar. Karşılık gelen STEP güç kaynağı ünitesiyle kullanıldığında 198 mm.

COMPACT UPS, entegre lityum polimer şarj edilebilir batarya ile hem 24 V DC hem de 12 V DC versiyonlarında gelir. 24 V versiyonu 22.5 – 29.5 V DC giriş aralığına sahipken, 12 V versiyonu 10 ile 16.5 V DC arasında çalışmaktadır.

Modüller, ünitenin çalışma durumunu gösteren durum LED‘lerini içerir. Durum ayrıca, entegre durum kontakları aracılığıyla bir denetleyici kontrol sistemine de iletilebilir. Ek olarak, akünün aşırı boşalmasını önlemek için akü çalışma süresi döner bir kadranla ayarlanabilir. Mevcut yedekleme süresi miktarı, tampon modülüne bağlı yük akımlarına bağlıdır, ancak 12 ile 53 dakika arasında değişebilir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.