Beklenmeyen sorunlar genellikle zamanlamanızı belirliyor mu? Son zamanlarda tekrarlayan sorunlar nedeniyle bir projeyi geri çekmek zorunda kaldınız mı? Planlanmamış konulara cevap vermek zorunda kalmak, iş yapmanın kaçınılmaz bir maliyeti gibi görünebilir, ancak aynı zamanda tesis yönetimine reaktif bir yaklaşımla yetinmek ve aynı zamanda rekabetçi kalmak zorlaşıyor.

Dördüncü Sanayi Devrimi ivme kazanırken, yeni teknolojiler her zamankinden daha fazla proaktivite sağlıyor. Proaktif tesis yönetiminde en ön sırada bulunan sensör arayüz protokolü IO-Link.

IO-Link nedir ve proaktif olmamda nasıl yardımcı olabilir?

IO-Link, Endüstri 4.0’ın kapsamlı iletişim protokolü olmak üzere otomasyondaki bir endüstri liderleri konsorsiyumu tarafından oluşturulmuştur. Bir IO-Link sistemi bir IO-Link uyumlu sensör ve birIO-Link master’dan oluşur. Sensörler daha önce israf edilen büyük miktarlarda veri toplar. Artık bu veriler işlenebilir ve IO-Link Master’a iletilebilir. Özel bir kablo bağlantısına gerek yoktur, bu da zaten mevcut olanla geriye dönük olarak uyumludur.

Üreticiler için, IO-Link , büyük miktardaki verileri analiz etme ve ardından bu verileri derhal tesisinizde gerçek zamanlı olarak iletme yeteneği anlamına gelir. Bir akıllı cihazdan veya bilgisayardan hem makinelerinizi hem de bireysel sensörleri uzaktan izleyebildiğinizi hayal edin.

IO-Link iletişimi , bir makine dururken veya önleyici bakım için hazır olduğunda sizi uyararak pahalı duruş sürelerini önlemenize yardımcı olur. Uzaktan parametreleştirme özelliği, fabrika zeminine ayak basmanıza gerek kalmadan hızlı ve verimli ayarlamalar ve sorun giderme işlemleri sağlar.IO-Link cihazları, tak ve çalıştır değişimini sağlayan otomatik yapılandırma sunar.

IO-Link size zaman kaybını ve masraflı olayların otomasyon işlemlerinizi etkilemesini önlemek için gereken bilgileri sağlar. Ayrıca kurulum, yeniden kurulum, sorun giderme ve önleyici bakımı daha önce olduğundan daha kolay ve daha kolay hale getirir. Sonuç, inovasyon için daha fazla zaman ayıran ve rekabetçi kalmanıza yardımcı olan proaktif bir yaklaşımdır.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPepperl+Fuchs
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.