Ekonomi 2009’da yavaş bir başlangıç ​​yapabilir, ancak bu daha iyi zamanlar için önceden plan yapamayacağınız anlamına gelmez. Bunlar, bugün endüstriyel bir robot satın almanızın nedenleri:

10. En düşük maliyet / en yüksek kalite pazar payını kazanır.   Şirketler ve tüketiciler üzerindeki ekonomik baskılar, herkesi alımlarını dikkatlice düşünmeye zorluyor. “Giden” ürünlerin günleri geride kaldı. İnsanlar talep ediyorlar hem düşük maliyetli ve yüksek kaliteli. Otomasyon, özellikle robotik otomasyon tarafından sunulan esneklik, ikisini birden elde etmenin harika bir yoludur.

9. Rekabetiniz otomasyona yatırım yapıyor – Rakiplerinizin otomasyona yatırım yapmadığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Otomasyona kim yatırım yapıyor? Sadece ekonomide hayatta kalmakla kalmayıp, gelişmek isteyen en iyi şirketler.

8. Otomatik Rakipler pazar payını alacak En iyi, eğilmiş otomatik üretim süreçlerine sahip şirketler, müşterilerin hızla değişen taleplerine cevap verebilecek pozisyonda olanlardır. Otomatik, esnek bir üretim süreci ürün karışımını ve ürün makyajını “hareket halindeyken” değiştirebilir. Bu stratejiyi uygulayan şirketler sizin rakiplerinizdir.

7. Robotlar uygun fiyatlıdır.  Endüstriyel robotlar piyasada ilk kez ortaya çıktığında, genellikle yeni bir teknoloji parçası olduğu gibi pahalıydı. Ancak, maliyetler seri üretimle azaltıldı. Endüstriyel robotların fiyatları hiç bu kadar iyi olmamıştı. Sizin için bugünün fiyatlarıürünler de yeni katlardır. Üretilen ürünler, fiyatın sürekli yükselip alçaldığı petrol gibi değildir. Bugünün yeni düşüğü, ürününüzün yarının temel fiyatı – maliyetleri azaltmak ve marjı korumak için otomatik.

6. İşi rakiplerinden geri alma – Ekonomi yavaşladığında ve birçok fabrikadaki üretimin durma noktasında, şimdi işinizi rakiplerinizden geri alma stratejisi oluşturma zamanı. Verimliliği ve verimliliği artırırken maliyetleri düşürecek olan fabrikanızı otomatikleştirmek için bir çözüm tasarlayabilen bir robotik endüstri mühendisliği danışmanıyla görüşün. Ekonomi düzeldiğinde, daha hızlı bir şekilde daha iyi bir ürün üretebilecek ve böylece müşteri memnuniyetini artıracak ve işinizi rakiplerinizden geri alabilmenizi sağlayacaksınız.


5. Entegratör Kapasitesi Limited
 Sistemleri entegratörleri dikey pazar uzmanlığı ve orada – değil anahtar disiplinlerde kapasite fazlalığı. İyileşme başlayana kadar beklerseniz, tüm entegratörler rakiplerinize sistemler kurmakla meşgul olacak ve sıranın arkasında olacaksınız.

4. Bankalar Borç Veriyor– Bir robotun parasını ödeyemeyeceğinizi düşünebilirsiniz, çünkü bankalar borç vermiyor, bu doğru değil. 12 Şubat 2009 tarihinde yayınlanan bir MSN Haber makalesinde, Bank of America başkanı ve CEO’su Ken Lewis, “Hâlâ borç veriyoruz ve TARP programı nedeniyle çok daha fazla borç veriyoruz” dedi. 2008’in dördüncü çeyreğinde tüketicilere ve işletmelere milyarlarca yeni kredi (Ayrıca, ABB, Inc. gibi robot üreticileri, tesisinize daha fazla ihtiyaç duymanıza yardımcı olmak için genişletilmiş ödeme koşullarında sizinle birlikte çalışmaya isteklidir.

3. Tam kapasite ile çalışmadığında yeni ekipman tanıtımı kolaylığı – Yeni bir robot sistemi kurmak ve onu günlük işlerinize dahil etmek zaman alır. Çalışanların nasıl çalıştırılacağı, nasıl programlanacağı, bakımının yapılması ve elbette yeni güvenlik becerileri öğrenilmesi konusunda eğitilmeleri gerekir. Tam kapasiteyle çalışıyorsanız, otomasyon yükleme süresini karşılayamayabilirsiniz. Şimdi, üretim yavaşlarken dalgalanmaya hazırlanmak için bunu yapın.

2. Arz ve Talep– Herkes otomasyon tedarikçileri de dahil olmak üzere stoklarından çalışıyor. Robotlar, özel döküm, mekanik, motor ve elektronik gerektiren büyük ve karmaşık makinelerdir. Ekonominin tamamen iyileşmesini beklerseniz, arzlar sınırlı olacakken robotlara olan talep artacaktır. Sonuç, tüm otomasyon cihazlarında ve bileşenlerinde uzun teslim süreleri olacaktır. Tam bir ekonomik iyileşme için beklemeyin.


1. Endüstriyel robotlar yalın üretimin merkezinde
– Robot tesisatları yalın üretim işlemlerinin merkezindedir. Endüstriyel robotlar işletme maliyetlerini, mükemmel kaliteyi ve verimliliği düşürür, yani optimize edilmiş çevrim süreleri ve verimi, hurda, egzoz ve enerjiyi azaltarak çevre dostudur, çalışanları tehlikeli görevlerden korur, birden fazla işe kolayca adapte olabilir ve gelecekteki ürün hatlarına esneklik katabilir.

Bugün endüstriyel bir robot satın almak için “İlk On” nedenin bu kısa özeti, endüstriyel robotlarla operasyonunuzu arttırmanın fizibilitesini araştırmanız için size bazı teşvikler vermek içindir. Ekonomik bir iyileşme olacak. Olduğu zaman, şirketinizden tam anlamıyla faydalanacak şekilde konumlandınız mı?

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriABB
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.