Enerji ve verilere ek olarak, yüksek oranda otomatikleştirilmiş üretim tesisleri her şeyden önce bir şart gerektirir: Ölçüm, kontrol ve düzenleme teknolojisinden gelen sinyallerin güvenilir ve güçlü iletimi. Minimum kesinti süreleri, üretim tesislerinin karlılığında belirleyici bir faktördür. Tahmin edilemeyen arızalar, örneğin ihmal, yangın veya aşırı gerilimler nedeniyle pahalı olabilir.
HARTING, konnektöre yerleştirmek için bir aşırı gerilim koruma modülü geliştirdi, makine ve üretim tesislerinde değerli elektronikleri geçici voltaj tehditlerine karşı korudu.

Konnektörde aşırı gerilim koruması

Ölçüm, kontrol ve regülasyonda kullanılan elektronik bileşenler için aşırı gerilime karşı koruma, genellikle alan ve ek kurulum işine ihtiyaç duyulan ayrı çözümler gerektirir. Han-Modular ® serisindeki yeni aşırı gerilim koruma modülü, konnektöre aşırı gerilim koruması sağlar ve böylece entegrasyonu çok daha basit hale getirir. Kurulum hızlı ve kolaydır. Kural olarak, modül zaten kullanılan konnektörlerin temel konfigürasyonunun bir parçasıdır.

Üretim sistemindeki çeşitli sinyalleri aktif olarak koruyabilmek için doğru koruyucu cihazları seçerken sinyal devrelerinin referans potansiyeli tanınmalı ve dikkate alınmalıdır. Ortak referans potansiyeli olan sinyaller ve kendi kendine yeten sinyal devreleri arasında bir ayrım yapılır: Her iki sinyal tipi için aşırı gerilim koruma modülü, Han-Smart ®  konseptinin bir parçası olarak uygun bir çözüm sunar .

Sinyal koruması, sistem kullanılabilirliğini arttırır

Aşırı gerilim koruma modülü; gaz tutucuları,baskılayıcı diyotları ve dirençleri gibi birkaç koruyucu eleman kullanır. Bir aşırı gerilim meydana gelirse, bileşenlerin kombinasyonu bozulma değişkeninin koordine bir şekilde boşaltılmasını sağlar. Doğru kullanıldığında, aşırı gerilim koruma modülleri işletim hatalarının sayısını azaltır, hizmet ömrünü ve sonuç olarak tesis çalışma süresini arttırır.

Kullanıcılar, HARTING’in ve yıldırım ve aşırı gerilim korumada 100 yıldan fazla deneyime sahip bir şirket olan ortağı Dehn + Söhne‘nin uzmanlığına güvenebilirler.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriKonnektör
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.