Balluff’un endüktif güvenlik sensörleri ailesi doğrudan ve güvenli bir şekilde doğrudan güvenli Balluff IO-Link I / O modülüne bağlanabilir ve böylece müşterilerin eksiksiz bir emniyet + otomasyon algılayıcı ve ağ çözümü uygulamalarına olanak tanır.

Bu sensörler doğrudan temas etmeden metalik hedeflere yaklaşımı tespit eder ve özel bir çiftleşme aktüatörü gerektirmez. Bu, pozisyon ve seyahat sonu için güvenlik sinyallerinin üretilebileceği veya metalik iş parçası taşıyıcılarının doğrudan algılanabileceği anlamına gelir. Sensörler, görevleri sayma ve hız algılama için darbe vericileri olarak da uygundur. M12, M18, M30 ve Q40 gibi endüstri standardı formda mevcutturlar. Ürün ailesi hem PLd / SIL CL 2‘yi hem de PLe / SIL CL 3 cihazlarını içerir ve müşterilere uygulamalarının fiyat / güvenlik performansı ihtiyaçlarını karşılama esnekliği sunar. M12 fiş konnektörü, endüktif güvenlik sensörlerinin güvenlik röleleri, programlanabilir mantık modülleri veya güvenlik kontrolörleri dahil olmak üzere istenen güvenlik işlemcilere bağlanabileceği anlamına gelir.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriBalluf
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.