Phoenix Contact‘ın  EMpro ölçüm cihazları, makinelerin ve sistemlerin voltaj, akım, güç, tüketim, harmonikler ve ağ asimetrileri gibi elektrik özelliklerini algılar, izler ve analiz eder.

Bu veriler mühendislerin, sistemlerin enerji tüketimi ve enerji kalitesi hakkında bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olabilir. Bu, elektrik maliyetlerini düşürebilir, aksama süresini en aza indirebilir ve hassas ekipmana zarar verebilecek harmonik bozuklukları azaltabilir.

EMpro cihazları bağımsız üniteler olarak çalışır veya takılabilir genişletme modülleriyle bir enerji yönetimi sistemine entegre edilebilir. EMpro cihazlarından gelen bilgilerin, bilgilerin görselleştirilip değerlendirilebildiği bir kontrol merkezine aktarılmasını sağlar. Ağ iletişimi arayüzleri Ethernet, RS-485 ve PROFIBUS DP‘yi içerir.

Ek olarak, her bir cihazın önündeki basma düğmeli navigasyon menüsü sayesinde EMpro aygıtlarına yerel olarak, aygıtın hemen içinden erişilebilir. Ayrıca yerinde kurulum ve konfigürasyona izin veriyorlar, yani sistem ölçüm parametreleri anında ayarlanabilir ve değiştirilebilir. Ek olarak, rutin bakım kontrollerinin bir parçası olarak yerel olarak bilgi toplanabilir.

İki ön panel montajlı EMpro versiyonu mevcuttur: EEM-MA600 ve EEM-MA400, DIN rayları, EEM-MA250 ve EEM-MA200 için iki ayrı cihaz mevcuttur. Her cihaz, kullanıcının bireysel görevin ihtiyaçlarını karşılayan EMpro modülünü seçmesini kolaylaştıran, benzersiz bir dizi özellik sunar.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.