Phoenix Contact, geniş bir aksesuar yelpazesiyle modüler bir buz küpü tarzında röle sistemi olan RIFLINE Complete‘i tanıttı. RIFLINE Complete, özel bir çözüm oluşturmak için montaj zamanından ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlayabilen tamamen monte edilmiş modüller veya bireysel bileşenler olarak mevcuttur.

Serideki röleler, Phoenix Contact’ın push-in tel sonlandırma teknolojisi ile donatılmıştır. Push-in teknolojisi, takma için hiçbir alete gerek olmadığından kablolama süresini ve maliyetlerini azaltır. RIFLINE Complete, köprüleme, işaretleme ve test için bileşen ve depolama maliyetlerinden tasarruf edilmesine yardımcı olan Phoenix Contact’ın Clipline Complete terminal bloğu aksesuarlarıyla uyumludur. Yeni çok fonksiyonlu eklenti zamanlama modülü aksesuarı ile kullanıcılar kolayca bir röle modülünü zamanlama rölesine dönüştürebilirler.

Modüler sistem, evrensel buz küpü tarzı rölelerden ve ince 6,2 mm genişliğindeki terminal bloğu stil rölelerinden, küçük bir güç kontaktörü değişimi olarak kullanılabilen, yüksek anahtarlama kapasitesine sahip bir güç rölesine kadar uzanır. Tüm seri 16 A’ya kadar akımları değiştirebilen röleler sunar ve en güçlü röle 440 V’a kadar voltajları değiştirebilir. Kullanıcılar tüm standart röle uygulamalarını tek bir ürün grubu ile uygulayabilir ve tek tip ve tutarlı bir sistemden yararlanabilir.

RIFLINE Complete röleleri UL onaylıdır ve CSA sertifikası almıştır. Bu nedenle, bu rölelerin tümü, ABD ve Kanada pazarlarının standartlarına ve yönergelerine uygundur.

Talepleriniz için mail adresimize mail atabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriPhoenix Contact
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.