Eaton, sağladığı yenilikçi ve hızlı ayarlı güç sistemleri için dikkat çeken bir markadır. Kritik ekipmanın tüm gereksinimlerini karşılayabilen birinci sınıf güç kaynağı yönetim ürünleri sunma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahiptir. Bu, modern UPS sistemleri ve güç dağıtım birimlerini (PD’ler) içerir.
Peki, bu Eaton güç sistemlerinden bazılarına daha yakından bakalım.
Eaton UPS Modüler Yedekleme Platformu
Bu şirket, çığır açan Eaton Blade Platformu dahil olmak üzere en yeni UPS modüler yedekleme sistemleriyle ünlüdür. Bu çözümler, doldurulmuş raflara kesintisiz güç kaynağı sağlayabilir. Diğer birçok alternatifin aksine, bu ürünler pillerini elektronikle birlikte tek bir ünitede barındırır. Onlar da eşsiz modüler ve ölçeklenebilir özellikleri ile ünlüdür. Örneğin, Blade Platformu’nda, tek bir 8 kW birim ile başlayabilirsiniz. Tesisinizin güç ihtiyacı arttıkça, maksimum 60kW’lık bir çıktı sunan, birimlerle doldurulmuş rafa kadar rahatça ilerleyebilirsiniz.
Bu sistemler aynı zamanda Eaton’ın Gelişmiş Batarya Yönetimi ve Hot Sync teknolojilerini de içermektedir. Bunların hepsi, pil ömrünü verimli bir şekilde uzatabilir ve konfigürasyon ve paralelleştirme görevlerini basitleştirebilir. Eaton UPS Platformlarının çoğu, tek nokta elektrik kesintilerini ortadan kaldıran çoklu yedek noktalara sahiptir. Ayrıca, bunların pek çoğu beklenmedik aksama sürelerini önlemek için piller ve hatta elektronik de dahil olmak üzere çalışırken değiştirilebilir parçalara sahiptir.
Eaton ePDU sistemleri
Eaton ayrıca G3 platformu gibi yenilikçi ePDU’ların çözümleri ile tanınır. Eaton güç sistemleri 42 prize kadar gelir. Kritik ekipman ağınızın ayrı bölümlerinde güç kullanımını rahatça izlemek için araçlar sunarken Eaton ePDU’lar, yerleşik ölçümlerin yanı sıra yönetilen işlevlere de sahiptir. Buna,Eaton güç sistemleri izleme yazılımı da dahildir. Verimli olarak izleyebileceğiniz en önemli ölçütlerden biri, güç fatura notu doğruluğudur. Tesisinizin ağında ne kadar enerjiye özgü prizlerin kullanıldığına dair ayrıntılı analizler elde edecekseniz ve güç tüketimini azaltmak istiyorsanız bu yararlı olabilir. Son Eaton ePDU’ları, herhangi bir ekipmanın bağlantısını kesmek zorunda kalmadan kontrol dışı mekanizmaların değiştirilmesini de destekleyebilir.
Eaton Power Xpert Geçidi
Bu, Eaton’ın en yeni güç yönetim sistemleriyle uyumlu bir ek karttır. Çoğu ağ ayarında stressiz ekipman bağlantılarını kolaylaştırabilir ve aynı zamanda birinci sınıf çevrimiçi izleme işlevleri sunarken buna, tesisinizin günlük işlemleri hakkında güç yönetimi açısından derinlemesine analitik sunulması da dahil edilebilir.
Eaton Akıllı Yazılım Paketi
Kural olarak, en yeni Eaton güç yönetimi çözümleri bu uzaktan izleme ve yönetim uygulama pakedi ile birlikte gelir. Bir ağda görev kritik ekipman güç kullanımının etkin bir şekilde izlenmesini kolaylaştıran Intelligent Power Manager uygulamasına sahiptir. Bu, bir web tarayıcısı, vCenter ve hatta XenCenter gösterge panelleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda, Eaton Intelligent Software Suite, Intelligent Power Protector uygulamasını da içerir. Bu, bir elektrik kesintisi durumunda ekipmanın güvenli bir şekilde kapatılması da dahil olmak üzere önemli işleri yapmak için sistem seviyesinde zahmetsizce kurulabilir.
Sonuç
Açıkça görebileceğiniz gibi, Eaton gerçekten güç kaynağı sistemleri endüstrisinde kilit bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Yenilikçi, verimli ve daha da önemlisi, ölçeklenebilir çözümler sunarak müşterilerinin mevcut ve gelecekteki gereksinimlerini karşılama yeteneği ile gurur duymaktadır.

Neler Yapıyoruz ?

Satın Alma Anlaşması

Bir yıl içerisinde almayı düşündüğünüz yada alımı kesin olan ürünler için tarafınıza kuru sabitleyerek fiyat teklifi göndermekteyiz. Bu süreç içerisinde talebinizde bulunan tüm ürünleri İstanbulda bulunan depomuza stok almaktayız.

Bu sebeple son zamanlarda sık yaşanan kur dalgalanmalarından ve fiyat değişikliliğinden kesinlikle etkilenmiyorsunuz.

Dünyanın Her Yerine Sevkiyat

Proje kapsamında istanbul çıkışlı talep ettiğiniz herhangi bir lokasyona ürün sevkiyatımız mevcuttur. Aynı sistem içerisinde farklı ülkelerden mevcut deponuza ürün teslimatlarıda gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme maliyetleri ülke bazlı değişiklik göstermektedir.

Proje Fiyatları

Yıllık ve aylık toplu alımlarınızda ekstra tarafınıza sağlayacağımız fırsatlar arasında proje fiyatlarımızda vardır. Rekabetçi fiyatlarımızdan faydalanmak için satın alırken kazanabileceğiniz bir sisteme dahil olabilirsiniz.

Sizin İçin Üretiyoruz

Elektronik kart tasarımlarınızı uluslar arası standartlara sahip üretim tesisimizde üretip kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Elektrik – Elektronik komponentleri aynı ölçüde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Fırsatları Keşfet

İhtiyaçlarınız karşılığında her marka ürünü sizler için araştırıp en doğru fiyat teklifini tarafınıza gönderiyoruz.

Maxel’in fırsatlarını kaçırmamak için lütfen e- bültenimize mail adresinizi kaydedin.

Şimdi Kaydol

Satış Destek

Satış öncesi veya sonrası için sorularınızı direk bizlere iletebilirsiniz

[email protected]

Finans

Ödeme şartları ve muhasebesel konular için;

[email protected]

Sevkiyat

Kargo ve sevkiyat konuları için soru ve görüşleriniz için;

[email protected]

KategoriGüç Sistemleri
Bir yorum yaz:

You must be logged in to post a comment.